AVM'lerin sosyal hayata yansıması

AVM'ler sosyal bir yapı olarak geçiyor ancak oraya giden insanlar sosyal oldukları içinmi yoksa yanlızlığını gidermek içinmi gidiyor

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• vakit geçirmek için gidiyorum genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vakit geçirmek için güzel ama tamamen para tuzağı . İçince herşeyi bulabilmek insanların sosyal yaşamdan uzaklaşmasına neden oluyor bence .

0|0
    0|0
  • alışveriş gezmek ve eğlenmek için gidiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alışveriş için doğu, kafa dinlemek-stres atmak için yanlış yerler.

Hafta içi akşam gidince 2. yapmak mümkün oluyor. (Tabi AVM'sine bağlı)

Bir de İstanbul'da park derdi olmayan bir ortam hep caziptir..

0|0
    0|0
  • Tükettikleri kadar saygı göreceklerini düşündükleri için, ellerine Samsung Galaxy ya da Apple iPhone alınca daha bir iyi insan olduklarını sandıkları için, "marka" giyinince pahalı giyinince daha saygın olacaklarını sandıkları için gidiyorlar. Son 6 yıldır büyük AVM'lere gitmiyorum, gidenler de bildiğiniz aptaldır bana göre. Tüketim çılgınlığı ve sonu gelmeyen insan aptallığı... Nereye kadar gidecek bakalım, AVM'lerin önünde park etmiş arabalar sayılamıyor bile

0|0
    0|0
  • yemek alışveriş sinema vs hepsi birlikte olduğu için gidiliyor.

ben avm sevmeyen biriyim.

sinema için şişliye yemek için ortaköye alışveriş için istiklal caddesine gitmek daha güzeldir.

bence sosyallik böyle daha güzel.

kendisi lazım değil avm lere gitmektense.hatta oralara tıkılmaktansa!

0|0
    0|0
  • kendini yanlız hissedenler gidiyodur ben sevmiyorum kalabalık yerleri sesiz sakin huzurlu olsun yeter

0|0
    0|0
  • Avm önünde pusu kurmuş apaçiler çoktur,kokoşlar oldukça fazladır,ordaki mağazalardan alışveriş yapınca kendisinin kaliteli insan olduğunu düşünenlerde çok fazladır kısacası benimde mecbur kalıp gittiğim oluyor ama hiç sıcak gelmiyor bana.

0|0
    0|0
  • avm lerden nefret ederim. bağdat caddesi gayet güzel bence.

0|0
    0|0
  • Şekil olsun diye gidip kendini şekil sanan da çok ama genelde sosyalleşmek için gidiyorlar bence.

0|0
    0|0
    • nasıl sosyalleşilebilir ki

• Tek başına gidersen sosyalleşemezsin tabi.

Ama arkadaşlarınla gidip bir yerlerde oturup muhabbet edersen gayette sosyalleşmiş olursun bence. Olayı Avm ile sınırlandırmamak gerek tabii.

Yükleniyor...