Bu ülke de Ahmet Kaya Neşet Ertaş gibi isimler varken?

Gülşen sinan akçıl hande yener falan dinlemekten ne zevk alıyorsunuz he?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Renkler ve Zevkler tartışılmaz çünkü
    mesele bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 13

• Popüler kültürün şarkıları dinlenir ama miadını çabuk doldurur unutulur gider. Neşet Ertaş, Ahmet Kaya her devirde dinlenir.

0|0
    0|0
  • Sen anlamazsın!!!
    Ruh hali diye bişi var...

0|0
    0|0
  • Bence toplumda genel manada bir yozlaşma var, bu zevklerimize de yansıyor. kalite düşüyor. Hepimiz bu toplumun birer ferdiyiz, ama maalesef, hızlı yaşam, koşuşturma, telaş, hızlı olmak zorunda olma, yarıştırılma.. hızlı yemek yeme, hızlı tüketme, ve tüket at.. konu uzatılabilir, ama kardeşim ilerde, belki de yakın gelecekte "çok iyi şairlerimiz, bestekarlarmız, müzisyenlerimiz yaşamış zamanında, vay be" demeyelim inş.

0|0
    0|0
  • +1 leyip yorumları takip edeceğim... tebrikler size de :)

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum kardesim

0|0
    0|0
  • herkesin zevki ayrı

0|0
    0|0
  • 20 yıl sonra bu saydıklarını kimse hatırlamayacak.

0|0
    0|0
  • Haklisin hic dinlemem.
    Hepsini dinlemem

Surcial depresif black metal
    😈✌👊

0|0
    0|0
    • Nasıl daha farklı ve karizmatik görünebilirim çabaları.. Tebrik ederim güzel tarz seçmişsin kendine.

• Sen bu soruyla aklinin kit olusunu ispayladin kimse birbirine benzemeZ yasam kosullari yasam renklrtini belirler ve yasam icindeki zevklerini de begniyi olusturan secimleri belirler. sanane kardesim kim neyi dinliyorsa dinlesin anlamak zorunda degilsin sen kendi zevkine bak.

• Herkesin kendi zevki kardeş seni ilgilendirir mi

0|0
    0|0
    • ilgilendirir. İnsanlar müziği para için icra eden kişileri dinliyor.. Bunuda zevk aldıkları kendi duygularına bunlarla eriştikleri için değil popüler kültür embesilleri oldukları için dinliyorlar..

İstersen bana ukala mukala de ney l*n

• Her konuda doğrusun sanki geldin burada caz yapıyon bana git bir hayatı öğren. bir avuç insan sanat için emek sarfediyor diye herkes öyle olacak değil bende severim o insanları ama özgür ülke özgür seçimler ve Kararlar ben istediğim müziği dinlerim kimseyi ilgilendirmez

• zevk isi bunlar goreceli kavramlar dogrusu yok

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum sana.

0|0
    0|0
  • Zevkler ve rengler tartıslmz demisler

0|0
    0|0
  • Dinleyenlere sormak lazım, yalnız gülşenin son klibini beğeniyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...