Kapat

Türk sineması neden berbat?

Gerek oyuncu kalitesi gerekse senaryo olsun tam anlamıyla berbat çok kötü.
Yeşilcam dan sonra böyle bir neslin gelmesi sizcede hayal kırıklıgı degilmi yabancı filmlere bakın adamlar çıgır acmıs kaliteden tutunda oyunculuga sürekli üstüne üstune koyuyor bizdekilerde sacma sapan benim son 10 yılda herhalde begendigim izledigim leyla ile mecnun dizisi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• prof senaristler yok :D herşeyin kolayına kaçıyorlar :D bir bir transformers gibi bir steven spilberg amca bir quentin tarantino, galler çocuğu gareth evans gibi olamıyorlar :D türkiyeyi sömüre sömüre ülkede para bırkamadılar :D bunun akabinde film sektöründe, harama diye bişey yok, en ucuz film nasıl çekilir peşindeler :D belli bir bütçe olsa ortalığın anasını ağlatacak senaristlerde yok :D ben bir senarist olsam öyle bir film yaparım ki ölene kadar konuşurlar :D versinler bana 870 milyon $ bak film nasıl çevriliyor. türkiye fakir :D bana abd destek versin :D

0|0
    0|0
    • aynen kardes ya bak diger yorum yapanlara bunlar galiba hic film izlememisler veya sanat damari kopmus olmali :) hala rezil adamlari savunuyorlar nolacak bunlar oldugu sürece onlar cebi dolduracak

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sponsor bulmak sorun, bu paraya bu filmler. Ama bence haksızlık yapıyorsun, Türk sineması için çok kişi emek harcıyor, arada gerçekten orjinal senoryalar çıkıyor.. ve çok değerli yeni nesil oyuncularımızda var.

0|0
    0|0
    • bence de son yıllarda belli bir kalite yakalndı, ama setlerde, teknik ve teknolojik olarak geride olduğumuz için bizde filmi izlettiren senaryo ve oyunculuk oluyor. buna da iyi örnekler var bence.

• Bnce tüm imkanlar yerinde ve parada var senaryolar çok kötü ve oyuncularda kötü en basit örnek olarak cogu filmde unlü sarkicilari fanlari icin oynatiyorlar e bastan biliyolar bisey cikmicani ne beklenir bunlardan amaclari sadece para sanat degil

• Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizim insanlarimiz begenmez yunan ile ukranyalilar bize hayran kalirlar dizi olarak dunyada birinciyiz %43 oyla 2. Olan %31 farka bak

0|0
    0|0
    • Yunan ile ukraynalilar muhtesem yuzyil sadece bu dizi tutuldu avrupada geriye kalanların hemen hemen hepsi arap ulkelerinde onlardinda sanat anlayisina sokayim izlemeselerde olur bedeviler

• Maliyet sıkıntısı...
    Büyük oynayıp büyük kazanmak büyük risk de demek...

0|0
    0|0
    • Bnce parasal olarak hicbir sıkıntı yok film iyi olursa zaten getirisi kat kat fazla oluyor bunlarin yapmasi geren sadece iyi senaryo iyi oyunculuk

• Hep mal gibi berbat film yapiyoruz da onda :)

0|1
    0|0
  • Çünkü; biz, onlara göre geri kalmışız.

0|0
    0|0
  • öyle deme bee. son yıllarda fena filmler yapılmadı, araya karışanlardan söyleyeyim mesela; münferit, gölgesizler, kaç para kaç (Eski). bunlara bayıldım, iyi bir film izleyicisi olarak.

0|0
    0|0
  • yok be neden öyle dedin ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...