BU BİR ANKETTİR. Sizce hangi Avrupa ülkesi? Nedenleriyle beraber söylerseniz çok memnun olurum En az 6 hafta kalmayı düşünüyorum sizce hangisi?

Aiesec ile gönüllü stajyerlik yapmayı düşünüyorum o yüzden 6 ya da 8 hafta kalacağım, sadece sizlerden bilgi almak istiyorum. Hangi ülke daha iyidir? Mimari olarak, tarihi yer olarak, yiyecekler bakımından hangisini tercih edersiniz?

• SIRBİSTAN- Belgrad
    33% (3)33% (2)33% (5)Oy Ver
  • MACARİSTAN- Budapeşte
    22% (2)17% (1)20% (3)Oy Ver
  • ÇEK CUMHURİYETİ-Brno
    0% (0)17% (1)7% (1)Oy Ver
  • POLONYA- Wroclaw
    45% (4)33% (2)40% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Polonya. Bilgi almak istediğin konularda benimde pek bilgim yok fakat eğer avrupaya gidecek olursam Polonya yı seçerdim herhalde çevredeki avrupa ülkelerine ulaşımı kolay gezmek isterim fırsat buldukça bu sebeple.

0|0
    0|0
  • Sırbistan, fiyatları çok uygun müze girişleri 3-5 türk lirasına denk geliyor.

0|0
    0|0
    • evet fiyatları çok uygun fakat ne bileyim bir balkan ülkesi yani bir Avrupa değil. Mesela Macaristan, çek cumhuriyetine gittiğimde bir trene atlayıp başka bir Avrupa ülkesine gidiş kolay fakat Sırbistan'dan zor

• Mesela polonyada guzel ama sirbistan daha hosuma gitti. Polonya benim icin marie curie ise sirbistanda nikola tesladir. Kizlar icin gidiyorsan iki ulkede cok guzel :)

• Wroclaw

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Polonya'ya git kızları yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...