Hayko Cepkin 'nin parçasını dinlediniz mi ?

Hayko Cepkin nin son parçası olan yeni bir günü dinlediniz mi ?

Nasıl sizce güzel mi ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dinledim Kurtalan Ekspres ile birlikte çok iyi yorumlamış

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu cevabı yazdığımda toplam 12 kez bu soruya cevap verilmişti.

Ben şarkıyı beğendim ama söylemek istediğim farklı bir şey var.

Cevap verenlerin çoğu şarkıyı dinlememiş, bir de üstüne dinlemediği şarkıyı beğenmeyenler var (nasıl oluyorsa?)

Kaç yıl önce Barış Manço'nun söylediği bir şarkı bu, Hayko Cepkin şarkısı değil, Hayko Cepkin sadece tekrar yorumlamış. Bunu da söyleyen, bilen bir kişi yok.

En iyi tahmin şarkının Barış Manço'yu hatırlattığı şeklinde ki, bir Barış Manço şarkısının Barış Manço'yu hatırlatması herhalde çok beklenmeyen bir gelişme değil.

Belki bunu söylemek benim haddim değil, belki bu sitenin genel amacına da aykırı ama, anla(ya)mıyorum, neden insanlar zerre kadar ilgilenmedikleri konulara dahi cevap yazmaya çalışıyorlar?

0|0
    0|0
  • süper ötesi

0|0
    0|0
  • Güzel diyelim.

0|0
    0|0
  • hiç dinlemedim

ama saçma bir şarkı

0|0
    1|3
    • Dinlemediysen saçma olduğunu nasıl biliyorsun?

• celaleddin rumi yada mehmet akifin söylediği güzel bir söz varmı?

• Uydurma hadis demiş adam, ben oraya hadis yazmadım ki uydurma olsun. Benim ne yazdığımı anlamaktan acizsin, Kuran ayetini anlasan şaşardım zaten! Ben yanlış anlaşılmalara imkan vermemek için ayette ne kastedildiği açıkladım sadece, ayete aykırı bir şey söylemedim. Tonla Kuran tefsiri var, isteyen ayetlerin açıklamalarını ve tarihi perspektiflerini bu iletişim çağında rahatlıkla her yerde bulabilir.

• hayko cepkin diyince tuylerim kabarıyo abi ya o nasıl bi insan modeli yolda görsem korkarım :D

0|0
    0|0
  • Hayko'nun kötü tek bir şarkısı yok.

En kötü diyeceğim şarkısı tek başına albüm çıkartmaya yeter.

0|0
    0|0
  • Bence güzel sanatçı tipini beğenmiyorum şahsımca ama son şarkısı güzel Yiğidi öldür hakkını yeme :D

0|0
    0|0
  • dinledim de eskisi kadar iyi şarkı yapmıyor artık

0|0
    0|0
  • Daha dinlemek nasip olmadı.

Pek de önemli değil.

0|0
    0|0
  • ne dinlemesi yav gece görsem çeker vururum

0|0
    0|0