Kitap alırken neye dikkat edersiniz?

Kitap alırken en çok nelere dikkat ediyorsunuz. Ben dikkat ettiğim unsurları ankete yazdım. Siz farklı şeylere dikkat ediyorsanız yorumda söyleyebilirsiniz :)

• Yazarına
    21% (3)24% (4)23% (7)Oy Ver
  • Kapağına
    14% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Arkada yazan konusuna
    50% (7)41% (7)45% (14)Oy Ver
  • Çok satılmış bir kitap olmasına
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hepsi
    15% (2)35% (6)26% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Kapağına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kokusuna dikkat ederim, içime çektiğimde, sanki içindeki her harf bana yeni bir macerayı anlatırmışcasına olmalı ve okuduğum yazarlar ise, giriş uslübuna, bilmediğim bir yazar ise, önsözüne.

0|0
    0|0
  • İçeriğine, yazarına ve kitabın kalitesine bu seçenekler yok?

0|0
    0|0
    • Yazarına var. İçerige gelince oda arkata yazan konusuna demek zaten. Kitap kaliteside çok satılmış bir kitap olmasına demek. Yani o seçenekler var

• Kitabın kalitesi çok satılmış olmakla ölçülmez bugün milyonlarca satan yığınla kitap var ve hepsi sayfa israfı, kitabın kalitesi genelde yazar ile ölçülür bugün toplam satış miktarı 1000' i geçmeyen nice eser var ki henüz daha iyisi yazılamamış ve üst düzey eğitimlerde onlardan faydalanılıyor, içeriğine gelince arka tarafa genelde hep en iyi bölümü koyarlar ve genelde o kitap da boş çıkar yani kitabı eline alıp içeriğine göz atman gerekli yoksa para israfı yapmış olursun. Son olarak yazarların bir kısmı genelde nitelik bakımından çok iyi ama beceriksiz ya da fazlasıyla acemi oldukları için yazdıkları kitap saman tadı veriyor çok satmasına rağmen

• Resmi çok
    Yazısı büyük
    Fiyatı ucuz

okuyoz biz bir lira bile değerli :)

0|0
    0|0
  • Öğrenciyiz biz Fiyatı nerde bacım

0|0
    0|0
    • Ahahaha :D Aklıma gelmemiş ama onun kitabının fiyatı değişir. Mağzadan alırsın 20 liraya pazardan alırsın 5 liraya yani

• anladım bu ayrıntıyı söylediğin iyi oldu :D

• Yazarına

0|0
    0|0
  • resimlı mı dıye bakarm :D

0|0
    0|0
  • Arkada yazan konusuna

0|0
    0|0
  • Öncesinde internetten araştırmadan bir kitap almam

0|0
    0|0
  • Yazarına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hepsine dikkat ederim :)

0|0
    0|0
  • Arkada yazan konusuna ve yorumlara.

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Sırasıyla:
    Kapağına
    İsmine
    Arkadaki yazıya
    Yazara
    Yayın evine
    İlk cümlesine^^

0|0
    0|0
  • Arkada yazan konusuna.

0|0
    0|0
  • Son 3 sayfasini okur oyle alırim 😎

0|0
    0|0
  • Kapagi cok etkiliyor beni ama bazi kapagi guzel olanlarin konusu tirt cikiyor. oyuzden konuyada hakim olmak lazim iyice

0|0
    0|0
  • c arkada yazan konusuna

0|0
    0|0
Yükleniyor...