Oz dizisini izleyen var mı?

Dizi baya eski ama ben izlemeye yeni başladım ve beni cok etkiledi. Sizin görüsleriniz neler diziyle ilgili 😊

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Prison Break kadar aksiyonu yok sanırım.. Bende başlasam mı başlamasam mı diye çok düşünmüştüm.. Hala daha başlamadım.

0|0
    0|0
    • İkisi konu olarak cok farklı ama prison break aksiyon ancak oz ırk din ayrımlarını hapishane psikolojisi işledikleri sucları falan anlatan psikolojik bir dizi yani ikisini kıyaslayamayız zaten☺️

• Aksiyon severler PrisonBreak den kalkıp Oz'u izleyemezler.. Oz sadece hapishanede geçtiği için bir süre sonra bayar kendini izletmez

• Ben prison breakten sonra izlemistim baymamıstı cokta severek izliyorum oz gercekci bir dizi prison break ise sadece dizilerde olabilecekk bir dizi ☺️

Erkekler Ne Diyor 18

• hayır izlemiyorum!

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir dizidir hayat dersi alınacak cinsten kesinlikle bırakmamalısın.
    Adebisiye dikkat et 😄

0|0
    0|0
  • Oz'u seversen sonra The Wire izle..
    Oz ağır ve olgun bir dizidir ama harika bir dizidir. The wire da öyledir. İkisininde tadı farklı.

0|0
    0|0
  • daha izleme listemde ama indirmedim :D

0|0
    0|0
  • İzlemedim ben de,
    The Walking Dead'i izle eğer izlemediysen, o da çok iyi

0|0
    0|0
  • Evet izledim 5. sezonda kaldim en son tam bitiremedim. Benide cok etkiledi yasadigim hayattan memnun olmam gerektigini anliyorum o dizi aklima geldikce

0|0
    0|0
    • Bende ya rüyama girdi o derece 😄

• Haha valla ya bende😄 cok gercekci dizi hic böylesini görmedim. Ryan O'reily favorim 😄

• Benimde favorim 😂 kurnaz, zeki, tehlikeli, sempatik ve sevecen bir adam :D nerde acaip adam var hepsi oz daydı zaten😂

• damla ama hapıshane dızısı sıkıcı olmaz mı kı ya? ama sen guzel dıyorsan cok ovuryorsan ızlerım...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben hic izlemedim bir sey kaybettimmi dostum tarzi ne

0|0
    0|0
    • Kaybettin bak netten fragman falan izle. Hapishane dizisi

• O diziyi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • izlemedim hiç.

0|0
    0|0
  • evet o tecavüz sahneleri sanki gerçek hee

0|0
    0|0
  • 10 numara dizi

0|0
    0|0
  • baya bir önce indirmiştim ama fırsat olmadı izlemek :)

0|0
    0|0
    • İzle bagımlı oluyor insan😄

• Haha ya yabancı diziler cidden bagımlılık yapıyor

• komedi arıyosan The Office tavsiye ederim

• izlemekte kararsız olduğum dizi. kimisi çok övmüş, kimisi çok ağır demiş

0|0
    0|0
    • Dizi cok güzel izle pisman olmazsın

• Prison break 😄 o da oz gibi hapisane dizisi😂 ama hepte hapisanede gecmiyorr güzel dizidir. Beauty and the beast var o da güzel

• prison break izledim ya :D beauty and beast dizisine göz atarım :) teşekkürler :)

• duydum ama izlemedim

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum desem..

0|0
    0|0
  • Eski bit dizi 2003 falan hapishane
    Indirdim eksisozluge guvenerek
    Herkes acaip ovmus
    Izlicem yazin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• müthiş dizidir ben izlemiştim tüm bölümleri uzun zaman olduydu yaa eski bir dizi gerçekten yıllar önce çıkıyodu

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama beğeniliyorsa bir göz gezdiririm.

0|0
    0|0
  • @jösüiperdu izliyor onu.

0|0
    0|0
  • tamamını degil ama bir kısmını isledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...