İsmail yk konser bombası ne düşünüyorsunuz tarafsızca?

yeni albümü kıyamet 2015 yılında 85 bin satışa ulaşan rekor kıran ismail yk ilk albüm konserini türkiyede antalyada verdi.
stadta konser veren ismail yk mustafa ceceliyi bile sollayarak 25 bin bin kişiye hınca hınç konser vermiştir.
türkiyede 50 ilde konser verecek sanatçı sonra yurtdısında başta çin avusturya ingiltere almanya gibi ülkelerde konser verecektir

Güncellemeler:
arkadaşlar birde İsmail yk 84 ödüle sahip en iyi 3 genç sanatçı arasında gösterilmiş.
ve 25 enstürman çalma ve aranje yapma ile en yetenekli türk muzisyen bunu herkes seven sevmeyen kabul etmiştir

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatiği çok onu biliyorum.
    25 bin de azımsanacak bir rakam değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu kadar enstruman çalıp bukadar kötu bir tarzla kendine güldüren bir şahıstır kendileri. Dinleyen kişileri kesinlikle anlamış değilim. Saygı duyarım. Anlamasamda.

0|0
    0|0
  • hayırdır menejeri misin sen :D

0|0
    0|0
  • ben etmedim

0|0
    0|0
  • o ne la magazin haberi gibi olmuş öyle :D

0|0
    0|0
  • Böylelerini ünlü yapan insanımız var Allah razı olsun onlardan

0|0
    0|0
  • ruhum bile duymamışsa demek

0|0
    0|0
  • adam müthiş müzisyen ama ülkemizde ne satarsa ona yoğunlaşıyo

0|0
    0|0
    • muzisyeliği mükemmel

• slowlar mükemmel fakat kendiside diyor bende bilirdim harika müzikler yapmayı yapıyordumda yurtseven kardeşler zamanı satmadı diyordu gel görki böyle şarkılar yaptım ismail yk olarak sevildim herkes tarafından ün kazandım ve albümlerim binlerce sattı diyor türk halkı nankör abi

• para için böyle rezil şarkılar yapacağına müzisyenliğiyle ortaya çıksaydı keşke ;)

• Allah belamizi versin http://vocaroo.com/i/s1AoGmk07BYr

0|0
    0|0
    • işte sizin gibiler yüzünden türkiye aşalanıyor bu adam avrupada star olarak görülüyor en çok tanınan adam tarkanla beraber türkyiede hakları yeniliyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Gundiler akın edecektir eminim

0|0
    0|0
  • apaçilere müjde o zaman

0|0
    0|0
  • Buda türk halkı style'i :))

0|0
    0|0
    • bırak türk halkını çinde konser veren tıklım tıklım hemde tek sanatçı bu adam ingilterede falan olsa micheal jackson olurdu tek kimseye özenmeyen adam bu adamki müzik bilgisi kimsede yok bunu orhan baba bile kabul etti 2006 yılında

Yükleniyor...