Skrillex seven var mı yoksa yalnız mıyım? :(

Skrillex seven varmı yoksa yalnız mıyım?Skrillex dsinliyorum diyorum dinliyorlar birkaç şarkıyı hemen satanist misin lan sen diyorlar.Dubsteple satanistliğin alakası bile yok.Yalnızım galiba? :((

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bizim nesilden sonra çıktı onlar malum 25-30 yaş grubuna girdim gari

1|0
    0|0
    • Dedeciğim <3

• gülme ileri de sende zevk alacaksın bunlardan :) Zeki Müren - Sorma Ne Haldeyim benden sana gelsin :)

• Tamam dedeciğim senin yaşına gelince dinlerim <3

Erkekler Ne Diyor 9

• nerde şöyle hatunlar benden uzaktalar hep :( satanistlik diyen cahillerle muhattap olma bence :D

e.t remix

equinox

scream n shout en hoşuma giden parçalar. Başka sanatcı olarak deadmau5 da öneririm.

1|0
    0|0
    • Sonunda biri benimle aynı fikirde :DD

• dubstep candır =)

Bassnectar'ın parçalarıda çok iyi tavsiye ederim.

• Dinleyeceğim =)

• Skrillex-Imma Try it out şarkısı dünyada yapılmış en güzel dubstep şarkısıdır bence sonra skrillex-Damian marley-Make it bun them sonra skrillex öyle gider durur :D

0|0
    0|0
  • Bunlar bizim panpalar.

1|0
    0|0
  • Müzik olarak kulağa hoş evet ama scary monsteri telefon zil sesi yaptım diye çok dalga geçtiler.Sadece o parcasini sevmiştim.Dupstep iğrenç geliyor yoksa o saçma sapan robot sesleri.

0|0
    0|0
  • çoookkk seviyorum yaaaaa gece uyurken bile dinliyorummmmm türkiyeye gelsiinn :(

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşımı hatırlattın o da severdi

0|0
    0|0
  • bir dönemde led zeppelin için denirdi takma :) gerci kimle kimi kıyaslıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ailece severek dinliyoruz :)

1|0
    0|0
  • 2 dakikada 6 tane gizli soru geldi ve hepside 18-24 yaş arası bu soruların sahibi senmisin

1|0
    0|0
    • :D daha neler :D

• Benim çıkmam lazım yarın girebilirsem görüşürüz :D <3

• <3 (Kalbini ödünç olarak alıyorum) :D yarın gel al :D <3

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de severek dinliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...