Şiir, hikaye, makale, deneme eleştiri yazar mısınız?

Şiir hikaye makale deneme eleştiri yazar mısınız? merak ettim kimler meraklı bu işe.

gizliler sizi sevmiyorum..

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• '' Saatin yelkovanı yine geç kalacak gece yarısı olduğunda, şarap kadehleri devrilmiş masaların üzerinde artıkları kovalayan hamam böcekleri gezinecek ışıklar söndüğünde, bir çocuğun kordon bağı kesilecek, bir adam vurulacak çıkmaz bir sokakta, uyuşturulmuş bir genç kızın bakireliği bozulacak, birileri ağız dolusu vaazlar verecek, yaşam sürüp gidecek... Ve tüm bunlar çölün ortasında bir fidan yeşerirken olacak.''

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gizlileri bende sevmiyorum :)

Yazar değilim ama günlük tutuyorum evet.

0|2
    0|0
  • Orta okulda hoca bana yalanın dogurdugu kötü sonuçları içeren bi hikaye yaz demişti.Dönem ödevimdi.Düşündüm düşündüm aklıma bişi gelmedi.Bende samanyolunda izlediğim bi acıtasyonlu hikayeyi yazmıştım :)) Fark etmemişti..Şimdi yazmaya kalksam güzel şeyler çıkar belki ama oturup ona kafa yormam lazım o yüzden hiç bulaşmıyorum okuması daha güzel.

0|0
    0|0
  • ne yazcm ya canım cıkıo sınavda hangisi şiir hangisi makale isleri ezbrle yazrları ezbrle

0|0
    0|0
  • Yazı yazmaya bayılırım. Şiir yazmak işim değil ama güzel şiir yazdığımı söylerler. Günlük tutarım, sırf içimdekileri yazmak için uyumayıp günlüğüme dökerim içimdekileri... Yazar olmayı çok isterim, köşe yazarı olma gibi bir hayalim de vardı...

0|0
    0|0
  • yok vallaha yazasım :(

0|0
    0|0
  • Değilim.Sevmem öyle şairmiş, şiirmiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yazıyorum, yazmak hapşırmak gibidir ilham geldiği zaman tutamıyorsunuz kalem elinizde kayıyor siz değil eliniz yazıyor

0|0
    0|0
  • uf çok severim yazmayı çizmeyi hayal kurmayı..işlerimi yoluna koyunca senaryo tarzında birşeyler yazıp peşine düşücem bu işlerin

0|0
    0|0
  • Roman Yazmak istiyorummmmmm

0|0
    0|0
  • Şiir okumayı severim ancak yazmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...