Sizde okuduğunuz kitabın etkisinde bu kadar uzun süre kalıyormusunuz?

Arkadaşlar ben nezaman içinde aşk geçen bir kitap okusam etkisinden cıkamam. Sanki o olaylar benim başıma gelmiş gibi hissederim. Daha öncede yine böyle bir kitap okumuştum kitaptaki kız karakter huy olarak bana çok benziyodu. Ben bir kitap okurken daha önce hiç bukadar ağlamamıştım. Kitabın etkisinden bir ay kurtulamadım. Sabahları uyandıgımda aklıma hep bu kitap gelirdi. Ağlayasım bile geliyodu. Size de hiç böyle oluyomu? Ben artık bu tip kitapları okumamaya karar verdim.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kİtabın etkisinde kalmak var. Birde kitabı yaşamak var. Sen yaşayanlardansın. Zararlı bir durum ama, kitabın tadını ve kokusunu en iyi anlayansın. Bende etkisinde kalırım. Bazen öyle karakterler olur ki, söverim, sayarım. Bazen etrafımdakilerden de çok severim karakteri.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet egerki kitaba fazlasiyla odaklanmissam kaliyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Şu an kürk mantolu madonna'yı okuyorum ve diyorum ki ahhh eskiler güzel türkçemi bile ne güzel kullanıyormuş. Bir başka deyişle; o kadar güzel anlaytıyoki sanki kitabın içinde ben oynuyorum. Elime yapıştı atamıyorum adeta

0|0
    0|0
  • Evet; Kuran-ı Kerim

0|1
    0|0
  • Nutuk, Kavgam, İlyada ve Senden önce Ben kitaplarının etkisinde kaldım.

0|0
    0|0
  • Kalırıım

0|0
    0|0
  • Yani haliyle kitap bu etkili yaratıktır

0|0
    0|0
  • 11 yasında Atsız okumustum. iliklerime isledi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben de cok etkisinde kalirim , ama beni daha cok ilgilendiren tarihi kitaplar olur. en son bir ay once serenad' ı okudum cok agladim ve hala etkisindeyim 😐

0|0
    0|0
  • Hiç aşk kitaplarından bu kadar etkilenmedim. Hatta genelde bu tarz kitapları bitirdikten yarım saat sonra yeni kitaba başlarım :/

0|0
    0|0
  • En son Tutunamayanlar'ı okudum, sarstı doğrusu...

0|0
    0|0
  • Bende cok etkisinde kaliyorum kitaplarin hele birde kotu sonla bitiyorsa

0|0
    0|0
  • yok valla kalmıyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...