Işık 300.000 km/sn hızla yayıldığına göre karanlık hangi hızla çökmektedir? Niçin fare kokulu kedi maması yok?

Işık 300.000 km/sn hızla yayıldığına göre karanlık hangi hızla çökmektedir? Niçin fare kokulu kedi maması yok?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü kediler farelerin kokusunu degil etini sever, en cokta ciger severler. O mamanin icinde ciger var.

Karanlik cokmek= aydinlanmaktir cunku bunlar dunyanin dönmesi ile alakali gunesin gelmedigi tarafa donunce karanlik olur. Sonuc olarak yine isik hizina esittir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karanlık zaten ışığın yokluğudur. o yüzden ışık hızıyla aynıdır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yanlış karanlık hızı die bişe var hemen nasil karanlik olu verio gayri

• ben de böyle diyorum

• tamam sana katiliyorum o zaman :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Karanlık ışığın yokluğu ise ışık geçtiği noktadan ayrıldığı için yerini karanlığa bırakıyor olması karanlığın hızı olmasından daha mantıklı. Işığın bulunmadığı yer aydınlık olamaz. Işık gidiyor ve karanlık onun arkasındaki boşluğu kapatmıyor. Işık asıl var olan karanlıkta kendisi var olduğu kadar var oluyor.

Kedi balık ve ciğeri daha fazla sevdiğinden genelde mamalar da öyle üretiliyor. Fare kokusu ne ki? Et işte et kokusu farklı mı ki farenin..

0|0
    0|0
  • Fare pis kokar ondan yok. Zaten kedi maması da pis kokar da neyse.

0|0
    0|0
    • helal kardeş iyi analiz diğer soruya cevap veremedin

• Karanlık yayılmaz ışık yayılır ama ışığın olmaması karanlığa gömülmesi de ışıh hızıyla aynı sürededir diye tahmin ediyorum. Birbirinin simetrigi oluyor galiba.

• Işık biterse karanlık cokeceginden aynı olabilir.
    2. soruya gelirsek bilmem benim için mama kokusu değilde yedikten sonra pislettiginde kokmamasi önemli o yüzden kaliteli Mama yedirsinler hahah😆😆

0|0
    0|0
  • 404 not found

0|1
    0|0
  • bir yerde karanlık hızı demişsin. Yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...