Alacakaranlık serisi mi Harry Potter serisi mi?

Bu sezon 4.sü (saga) çekilen Alacakaranlık serisi çok sevilen bir film haline geldi. Hatta Oscar'ı bile alacağını savunanlar var. Harry Potter'ın kalitesi ise aşikar! Alın size fikir ve tartışma penceresi, sizce acaba hangisi?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Alakasız iki film...

Alacakaranlığı hiç sevemedim kitabının daha iyi olduğu söyleniyor onu da okumadım ön yargım var.

Harry Potter başlangıçta çocuk filmiydi son filme gelirken güzelleşmeye başladı hatta son 2part da +16 bile konulabilirdi. Özetle Harry Potter ın son filmdeki Gotik havasından ötürü Potter derim

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Alacakaranlık Kuşağı vardı ben çocukken o hepsinden sağlamdı da Harry Potter'ı tercih ederim... Twilight her ne kadar son kitapları çevirenleri tanısam da çok bayık! Edward'a da Bella'ya da ayrı ayrı uyuzum...

0|1
    0|0
  • Harry potter izlerken sıkıyor.. Bunalıyorum artık baydı diyebilirm.. Alcakaranlık hiç yoktan sürükleyici..

0|1
    0|0
  • en iyisi karayip korsanları :P ama harry potter bana çok çocuksu geliyor alacakaranlık da daha romantik ama ikisinden birini seçiyorsam alacakaranlık

0|1
    0|0
  • Tabiki Harry Potter :)

0|1
    0|0
  • tartismasizzz Harry Potter serisi!

1|1
    0|0
  • İlki daha iyi ama sinemada değil, romanda.

0|1
    0|0
  • alacakaranlık tabi ki

0|1
    0|0
  • Alacakaranlık :)

0|1
    0|0
  • İkisi de güzel ama alacakaranlıkta tutkulu bir aşk var o yüzden daha severek izlerim.

0|1
    0|0
    • katılıyorum size aşk bölümleri bağlıyor filme beni ama kız bi onla öpüşüyo bi onla zoruma gidiyo yahu edwart açısından;).

• Film sonuçta üzülme :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Karşılaştırdığın filmler aynı kategoride değil

Godfather mı star wars mu? Al sana tartışma penceresi

Bu iki filmi ancak ergen zevkleri kategorisinde değerlendiriyorum(şahsi görüşüm)

Ergenler etkilemek açısından avize gibi parlayan vampirleri,yaz kış çıplak kurt adamları,ayrılığın en derinini yaşayan ergen kızları ile alacakaranlık serisi

Hayri pıtır'ı severim gene de.Sopayla büyü filan yapıyor kereta

1|0
    0|1
  • Alacakaranlık

0|1
    0|0
  • edward çıktı vampirlik bozuldu :D yaşasın mister potter :D

0|1
    0|0
  • gözlüklü sihirbaz serisi

0|0
    0|1
  • trtdeki bizimkiler dizisini ikisinede değişmem aga..

0|1
    0|0
  • Alacakaranlik izledim begendim surukleyeci bir sonraki serisi merak ettiren bir flim bana gore..

0|1
    0|0
  • Benim favarim Haryy Potter serisi.

0|1
    0|0
  • Ben iksinide sevmedim

0|1
    0|0
  • Hiç biri.

0|0
    0|1
  • Harry Potter tabi ki... En azından yaratıcı...

0|0
    0|1
Yükleniyor...