Her önüme gelene güvenmemek konusunda ders aldım ve pişmanım?

ben bir çocukla konuştum çocukla baya konuştuk sonra benden açık foto istedi bende atmadım baya 1 2 gün ısrar etti peşimi bırakmadı bende attım foto sütyenli.Çocuk yemin etti kimseye atmıycağına falan. Bugun de onun arkadası mesaj attı bigün takılmazsak fotoları arkadaşlara atarım diye biraz tartıştık sonra ikisini de engeledim. Dayıma atmakla tehdit etti. Sonra atmadı. Bundan sonra bişey olur mu sizce? erkekler siz olsanız atar mısınız

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu yeni tanistigin kisiyle niye o islere giriyorsun her genc arasinda bu muhabbetler olur dogru veya yanlis kimseyi ilgilendirmez fakat boyle amelelere guvenmek en buyuk yanlislik ben de zamaninda boyle muhabbetlere girdim fakat ben ve o kisiler arasinda ozel kaldi her zaman dupeduz şerefsizlik son dedigi seyler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayatının hatasını yapmışsın, sana gerçekten değer veren zaten böyle foto istemez. Foto attığın bu soysuz her şeyi yapar.

1|0
    0|0
  • Sorun senin kaşarlığında.
    ne diye gönderiyorsun namissiz.

Ayrica ben hic bir zaman sevdigim kizdan boyle bir sey istemedim.
    tam tersi onlarin istedigi zamanlar oldu.

1|0
    0|0
  • Ne mutlu ders çıkarabilmişsin.

1|0
    0|0
  • haklsın som-nuna kadar

1|0
    0|0
  • Güvenmemek büyük sıkıntıda insan güvenmeden yaşayamaz ancak senden açık foto istiyor ve sende gönderiyosan sendede var sıkıntı, velev ki çocuk böyle bşy yapmadı güvenmeye devam mı edecektin sıkıntı durum

1|0
    0|0
    • yok çocuğu engelledim çocuk aslında iyi biri ben onu dışarda gördüm gerçekten iyi biri davranıs olarak ama piç bazen. Güvenimi sağlamıştı

• sende öylesin açık resim yollamak ne demek ya tövbe estağfurullah

• :( :/

• atsada haketmişin yani :) dua etcen artık atmasın diye

1|0
    0|0
  • Böyle basit şantajlara boyun eğme ayrıca umarım akıllanmışsındır yani

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz eger tekrar tehtit ederlerse konusmalari silme ve bimere sikayet et ve bunlarada soyle sikayet ederim diye korkma

1|0
    0|0
  • ben dayın olsam ve o foto bir şekilde elime geçse atan çocukların ağzını burnunu kırarım.. ama senide döverdim. ne olucak hiç mi sütyenli foto görmedik en kötü arkadaşlık sitelerinde yakında senide görürürüz

1|0
    0|0
  • ne safmıssın bari bu işleri yapıyosan ciddi düşündüğün insanlara yap. seven erkekte seni arzular ve sahip çıkar . böyle karaktersizler korkagın tekidir bişey yapamaz

1|0
    0|0
  • İki kişi arasında olan orda kalmalıdır :)))

1|0
    0|0
  • o. ç denk gelmiş sana mesela bn öyle yapmam istersen denıyelım :D:DD:

1|0
    0|0
  • atarsa hapsi boylar :D

1|0
    0|0
  • Tm bir o.. Çocuguymş

1|0
    0|0
  • o pic.. lere soyle eger bunu yaparlarsa sizi polise veririm de g*t korkusu sarar hepsini

1|0
    0|0
  • Ben tehdit bile etmem
    Elimdekinin kıymetini her zaman bilen biriyimdir

1|0
    0|0
  • fotoda yüzün bellimi

1|0
    0|0
  • Elin adamına sütyenli foto atarsınız, dayınız su istese mırıldanırsınız. Ben kız olacam, bana iki gün yalvarmasına bile müsaade etmezdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence daha konuşma onunla

1|0
    0|0
    • engelledim zaten baya bir laf saydım sonra engelledim

• Emin ol atamazlar. Bırak tehdit etsinler. Atsa ne olur kendi karaktersizlikleri, her şekilde elde etmiş olabilirler bunu belki telefondan çaldılar. Kimseye makum yaşama. İyi yapmışsın korkmamakla.

1|1
    0|0
    • senin hiç başına geldi mi

• asla korkma bak atamazlar korkarlar şikayet edebilirsin o senin özelin savcılığa gidebilirsin. Yine yazarsa bu şekilde korkut. Gönder istersen ben de savcılığa giderim de. Hem başka şeyler yapmalarından daha iyidir bir şekilde onu göstermeleri.

• evet haklısın teşekkür ederim :)

• atamazlar onlarin basi belaya girer

2|0
    0|0
  • Atar. Dayına da atar Aliyede atar Ayşeyede Mehmetede atar. Aynı mallığı arkadaşım yaptı , afedersinde yaptığınız tam bir mallık. Olcak iş mi?

1|0
    0|0
  • İnsanız sonuçta hata yapabiliriz diye diye o***** oldunuz kızlar

2|0
    0|0
  • sanki zorla attırdı. atmasaydın. bundan sonrasına boyun eğme

1|0
    0|0
  • Bende öyle.. pişmanım

1|0
    0|0
Yükleniyor...