Sıkıldım, bunaldım: Kitap veya dergi önerisi olan var mı?

Sıkıldım, bunaldım: kitap veya dergi önerisi olan var mı ?

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• jonathan livingston - martı kitabını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sıkılıp bunalan biri bu kitabı okumamalı. Bence Karikatür kitapları okumalısın. Uykusuz ve penguen olabilir. Ayrıca bunların aylık olarak satılanları da D&R da mevcut. Daha geniş kapsamlıdır bunlar, daha çok vakit alır. Hem eğlenir hem mutlu olursunuz.

İlle de kitap derseniz pek yardımcı olamayacağım, kitapların tanıtımlarını okurum ancak kitabı okumam. Evet bence de manyağım. Öhm Sıkılıyorum. Görmem, hayal etmem gerek.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Alamut kalesi

Bence okunmasi gereken yasanmislik hikayesi ve inandiriciligin ustun gucunu gosteren bir kitap

0|0
    0|0
  • paulo coelho simyacı Tolstoy insan ne ile yaşar ince kitaplar ama sıkılma faslını geçebilirsein en azından

0|0
    0|0
  • anarşistlerin sihayi isimli birdergisi var. politik bir dergidir fakat hayata nerden baktığını görmen ve nerden bakman gerektiğini oturtman açısından yardımcı olur sana. hala kaybedecek bişeyin varsa özgür değilsindir ;)

0|0
    0|0
  • murat menteş-dublörün dilemması,sıkıntıya birebir gelir,eğlenceli,nukteli bi dili var,film tadında

0|0
    0|0
  • Her gece her gece... git bir otostopçunun galaksi rehberini oku.

0|0
    0|0
  • Savunma & Havacılık dergi olarak. Kitap olarakta John Keegan ın 2500 yıllık savaş tarihini öneririm.

0|0
    0|0
  • film olsa olmaz mı ? :D

0|0
    0|0
  • jonathan livingston - martı

1|0
    0|1
  • autoshow al diycemde sen onu okursan daha da sıkılırsın :)

0|0
    0|0
  • zülfü livaneli seranad harika bi kitap

0|0
    0|0
  • yüzyıllık yalnızlık

0|0
    0|0
  • underground poetix .

0|0
    0|0
  • playboy serisini dene

0|0
    0|0
  • can yayınlarından kar tanesi diye bir kitap vardı

:)

0|0
    0|0
  • Mezarlık kitabı nı tavsiye ederim soluksuz okursun

0|0
    0|0
  • film izle önerceğim benim adım khan veya ghanji

0|0
    0|0
  • Var arkadaşım :))

0|0
    0|0
    • nedir, nelerdir ?

• isterim devam etmeni

• Polisiye ve cinayet seviyorsan Vatikan Casusu :))

Bir kişinin hastalığı ile savaşını ve içerisinde bulunduğu anlamsız aşkı tatmak istiyorsa Bulimia Sokağı :))

Savaş ve etkileri olsun bir de insan psikoljisi olsun dersen Uçurtma Avcısını oku derim :)

Bir de Suç ve Cezayı öneririm gerçi okumuşsundur ama :))

Benim liste uzar gider dost ...

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...