Hayallerinizi süsleyen okuduğunuz en güzel kitap hangisiydi?

Hayal dünyanızı zenginleştiren ve kendinizi olayların içindeymişsiniz gibi hissettiren kitap hangisiydi?

Güncellemeler:
6 yaşından beri çizgi romanlarla okumaya başlamış 23 yaşında birine "sen misket oynarken meyvesini aldım" diyen 20 yaşında ki elemandan beklenilcek en klişe söz olduğunu söylemekten geri duramayacağım

Mavi ekran hatası vermiş olmalısın ki cevap yazıp engellemişsin :D

1|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen benim diğer yarımsın/Holly Bourne tek kelimeyle harika bir kitapti okumalisiniz :)

0|1
    0|0
    • Kitabın konusunu araştıracağım fakat aşırı duygusal kitaplar psikolojimi zedeliyor :(

• Teşekkürler :)

• Rica ederimm :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Şimdi Benimsin

0|1
    0|0
    • Kitabın konusuna baktım biraz kitap da kimin yerine koydun ki kendini yani daha doğrusu hayallerinin içeriği bu kitap da geçenler mi? . D
      İşin şakası bir yana kitap sahiden çok kalınmış

• Sadece sevdim

• hilekar

0|1
    0|0
  • Çoğu kitaptan etkilenen ve büyüsüne kapılan bir tipim var. Ama en son okuduklarımdan; uyandığımda, otomatik portakal, koku... Öneririm hepsini :)

0|1
    0|0
    • :) Konularını inceleyip değerlendirmeye alıp beğendiklerim olursa okuyacağım. Teşekkür ederim :)

• Hayvan Çiftliği ve 1984' ü de ekle listeye :)

• Martı Jonathan.
    Veronica Ölmek Istiyor.
    Bir çok aşığın intiharına sebep olmuş olan Genç Wertherin Acıları.
    Kinyas ve Kayra.
    Roman değil ama İsmet Özel yabancı şairler de dahil tüm şairlerin babasıdır.

0|1
    0|0
    • Çok karamsar olmadı mı yahu? :D

• Teşekkürler önerilerin için :)

• Ben teşekkür ederim :)

• Kuralsu ve malkomiks

0|1
    0|0
  • Fısıltı

0|1
    0|0
    • Korku gerilim kitabının ne gibi bir faydası olabilir ki yaşantınıza? :D

• Açıklamada faydadan bahsetmemişsin. Hayallerinizi süsleyen demişsin. Korku gerilim de değil. Fantastik aşk. Serisini 3 kere bitirdim :)

• Fayda: zenginleştirmek yeterli olur diye düşünmüştüm :)
      Pardon yanlış sayfaya bakmışım dediğin gibiymiş

• Staff og forbrytelse

0|1
    0|0
  • Bende takipteyim 😀

0|1
    0|0
  • Fifty shades serisi , Tess harika

0|1
    0|0
  • Ayni yildizin altinda. Kitap bagimlilik yapmisti resmen

0|1
    0|0
  • Kirmizi baslikli. kiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yuzuklerin efendisi

0|1
    0|0
  • HARRY POTTER Serisi. ✌🏻️✌🏻

0|1
    0|0
    • İşte aranan kan :)
      Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi gibi serilere bayılırım. J. R. R. Tolkien serilerini bitirir bitirmez ona başlayacağım hoca

• Hocam Walking Dead güzel de ben çok saplantılı bir adamım. Dizinin başında başrol oyuncusunun kankası gitti eşini düdükledi adamın orda soğudum. D

• Ooo o zmaan sakıncalı kardeşim. Doğru dedin. 😂😂

• Neil Strauss - Oyun

0|1
    0|0
    • Kadın tavlama taktiklerine Kemal Sunal'ın Dokunmayın Şabanıma adlı filminden beri sıcak yaklaşmıyorum :D

• Kitabı iç cebe koyup buluşmaya gideceğin insanlara gitmeden önce tiyolar almaya çalışıp Kemal Sunal vakkası yaşamayasın da hocam :D

• Onlar klişe şeyler sen bir filmde takılıp kalmışsın. Biraz ufkunu aç geniş düşün :D Senin dediklerin sadece filmlerde olur. Ben okuduğum kitabın meyvesini aldım, sen misket oynarken. :D

Yükleniyor...