profesyonel makineyle resim çekilmeyen kaç kişi kaldık?

Herkeste bir fotoğraf sevdası olmuş. Çocugun resmını facede gordum justın tımberlake dışarda gördüm mustafa topaloğlu :D yok böyle bir olay yahu. Kaç kişi kaldık profesyonelle resım çekilip facebooka atmayan?

Güncellemeler:
O değilde kızlar cevap vermıyor hepsi resım çekilmeye devam herhalde :D

0|0
426

En İyi Erkek Görüşü

• Güncellemene cevap

Felix bilmem kaç km atladı 5 resim çekildi

Bazı kızlar tuvalette 37 resim çekildi:D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• benim facebook um yok :(

1|0
    0|0
  • 4 aydır askerde çekildiğim resim duruyor aksine sildim hepsini kaliteli şirketlerin hiç bir zaman reklama ihtiyacı yok bilen biliyor :)

1|0
    0|0
  • valla ben hiç pro makineyle foto çektirmedim şimdiye kadar. çektirsem de faceye koymam. boy gösterisi yapmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • bennnn yha bı ozentı tuturmuss gıdıo foto cekıo kız tvlıyorlar herkezın elınde bı fotomkınesı amac kız tavlamak yemısım kız tavlamsını bıze gelecek boyleyse hıc gelmesın zaten :)))

1|0
    0|0
  • Ben :D Hatta dogru duzgun resmım bıle yoktur (: Bir caps var facete dolaşan "aya çıktı 5 resim çekti tuvalete gitti 37 resim çekti" diye. Bizim millette o heves :D

0|0
    0|0
    • aynen öyle kim dedıyse iyi demiş tuvallete resım çekilme olayını çözemedım :D

• Dikkat çekmek tamamda, fotoğrafa bakıyorsun okey, dışarıda bir goruyorsun ayrı bir dunya (: Kendini bile zar zor beğenir oldu insanlar. Çift karekterli yapıya büründü herkes. Anlamıyorum sadece

• Malasef yapcak bırsey yok.

• Bir facebook'um bile yok profesyonel resmim olsun :D

0|0
    0|0
  • Ben profosyonel çekıyorum ama kendı resmim hayla dıjıtal çekım onemsemıyorumda ısımı yapıyorum yeter:)

0|0
    0|0
  • Facebook hesabım yok

0|0
    0|0
  • faceden görüyorum kızı adriana lima kıza benziyor bir kahve içim diyoruz buluşuyoruz ondan sonra telefonum evde kaldı diyip koşarak uzaklaşıyorum olay bu yani

0|0
    0|0
  • benim resmimi kimse çizmedi şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin :) atacak bir facebook profilim'de yok artık sildim. :) Kaliteli bir ciğaz ila fotoğraf çekmek ve çekinmek tabii ki güzeldir ama liseli ergenler sayesinde bu işten soğudum..

0|0
    0|0
    • insanı fotoğraftan soğutuyorlar haklısın :)

• profesyoneli bırak amator makine ile bile resim çektirmedim, en son çektirdiğim resim işe girerken vesikalıktı

0|0
    0|0
  • İyi mala reklam gerekmez :)) 2 mp le bile harikalar yaratabiliyor insan :p

0|0
    0|0
  • Ben dijitalle çekinip, Facebook'a atıyorum resimleri.

O kadar da önemli değil.

0|1
    0|0
  • 6 yıldır f ace kullanıyorum 1 kez resmimi koymadım..

fark..

0|0
    0|0
  • prof makine alcak para yok bizde de ondan

vesikalık foto prof. e giriyo mu :)

0|0
    0|0
  • daha kısmet olmadı ama dur bakalım ne zaman kısmet olucak soz yazarım buraya :D

0|0
    0|0
    • çekilmedın mı daha :D

• valla kısmet olmadı daha :D olsada zaten facebooka hayatta koymam herseyde oldugu gıbı mılletımız onunda b.kunu cıkardı :)

• haklısın :D

• ben çekilmedim 14.0 mp idare ediyorum :(

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım en fazla çektirdiğim fotograf 7 dir vesikalık :D

0|0
    0|0
    • sende az çektirmıssın :))

• napcam fotografı :D alla alla sanki kızım aynaya geçip bir sürü resim çekmiyorum ki

• ıyı yapıyosun :D

• pro makinemde var çekerimde çektiririmde... çekilmeyen yoktur heralde :P

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• benim de hiç yoookkk hep telefonla çekiliriz işte eskiden 3.2 mp kamerası olunca telefonun sevnrdik bile şimdiki gençlikte neler nelerr :D

0|0
    0|0
    • bizim zamanımızda bayramlar bile farklıydı nerde o eskı bayramlar . :)

• eskiden buralar hep yeşillik idi çayır idi çimen idiii :D :D

• ahhhh ahhhh :D

• ben daha çekilmedim

0|0
    0|0
  • bennnn :)))))

0|0
    0|0
  • facebookum bile yok :-(.

0|0
    0|0
Yükleniyor...