profesyonel makineyle resim çekilmeyen kaç kişi kaldık?

Herkeste bir fotoğraf sevdası olmuş. Çocugun resmını facede gordum justın tımberlake dışarda gördüm mustafa topaloğlu :D yok böyle bir olay yahu. Kaç kişi kaldık profesyonelle resım çekilip facebooka atmayan?

Güncellemeler:
O değilde kızlar cevap vermıyor hepsi resım çekilmeye devam herhalde :D

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Güncellemene cevap

Felix bilmem kaç km atladı 5 resim çekildi

Bazı kızlar tuvalette 37 resim çekildi:D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• benim facebook um yok :(

1|0
    0|0
  • 4 aydır askerde çekildiğim resim duruyor aksine sildim hepsini kaliteli şirketlerin hiç bir zaman reklama ihtiyacı yok bilen biliyor :)

1|0
    0|0
  • valla ben hiç pro makineyle foto çektirmedim şimdiye kadar. çektirsem de faceye koymam. boy gösterisi yapmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • bennnn yha bı ozentı tuturmuss gıdıo foto cekıo kız tvlıyorlar herkezın elınde bı fotomkınesı amac kız tavlamak yemısım kız tavlamsını bıze gelecek boyleyse hıc gelmesın zaten :)))

1|0
    0|0
  • Ben :D Hatta dogru duzgun resmım bıle yoktur (: Bir caps var facete dolaşan "aya çıktı 5 resim çekti tuvalete gitti 37 resim çekti" diye. Bizim millette o heves :D

0|0
    0|0
    • aynen öyle kim dedıyse iyi demiş tuvallete resım çekilme olayını çözemedım :D

• Dikkat çekmek tamamda, fotoğrafa bakıyorsun okey, dışarıda bir goruyorsun ayrı bir dunya (: Kendini bile zar zor beğenir oldu insanlar. Çift karekterli yapıya büründü herkes. Anlamıyorum sadece

• Malasef yapcak bırsey yok.

• Bir facebook'um bile yok profesyonel resmim olsun :D

0|0
    0|0
  • Ben profosyonel çekıyorum ama kendı resmim hayla dıjıtal çekım onemsemıyorumda ısımı yapıyorum yeter:)

0|0
    0|0
  • Facebook hesabım yok

0|0
    0|0
  • benim resmimi kimse çizmedi şimdiye kadar.

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin :) atacak bir facebook profilim'de yok artık sildim. :) Kaliteli bir ciğaz ila fotoğraf çekmek ve çekinmek tabii ki güzeldir ama liseli ergenler sayesinde bu işten soğudum..

0|0
    0|0
    • insanı fotoğraftan soğutuyorlar haklısın :)

• faceden görüyorum kızı adriana lima kıza benziyor bir kahve içim diyoruz buluşuyoruz ondan sonra telefonum evde kaldı diyip koşarak uzaklaşıyorum olay bu yani

0|0
    0|0
  • profesyoneli bırak amator makine ile bile resim çektirmedim, en son çektirdiğim resim işe girerken vesikalıktı

0|0
    0|0
  • İyi mala reklam gerekmez :)) 2 mp le bile harikalar yaratabiliyor insan :p

0|0
    0|0
  • Ben dijitalle çekinip, Facebook'a atıyorum resimleri.

O kadar da önemli değil.

0|1
    0|0
  • 6 yıldır f ace kullanıyorum 1 kez resmimi koymadım..

fark..

0|0
    0|0
  • daha kısmet olmadı ama dur bakalım ne zaman kısmet olucak soz yazarım buraya :D

0|0
    0|0
    • çekilmedın mı daha :D

• valla kısmet olmadı daha :D olsada zaten facebooka hayatta koymam herseyde oldugu gıbı mılletımız onunda b.kunu cıkardı :)

• haklısın :D

• prof makine alcak para yok bizde de ondan

vesikalık foto prof. e giriyo mu :)

0|0
    0|0
  • ben henüz çekilmedim en kaliteli resimlerim iphone ile

0|0
    0|0
  • O iyiymiş. Ben fotoğrafta mustafa keser gerçekte george clooney :D

0|0
    0|0
  • ben çekilmedim 14.0 mp idare ediyorum :(

0|0
    0|0
  • Ben varım :D

Faceyi kökten kapatcam ama el mahkum kapatamıyoruz :))

0|0
    0|0
    • bakalım kaç kişi kalmışız :Dkapatalım be

• Ya kapatacağım ama danışman hocam sürekli paylaşım yapıyor yok proje teslimi yok staj dosyası teslimi kapatamıyorum zıkkımı :D

• hayırlısı be canım :D

• 20 yaşındayım en fazla çektirdiğim fotograf 7 dir vesikalık :D

0|0
    0|0
    • sende az çektirmıssın :))

• napcam fotografı :D alla alla sanki kızım aynaya geçip bir sürü resim çekmiyorum ki

• ıyı yapıyosun :D

• pro makinemde var çekerimde çektiririmde... çekilmeyen yoktur heralde :P

0|0
    0|0
  • Asıl olay profesyonel değil photoshop alayı dayıyor gidiyor bir fotoğrafçıya 20-30 liraya yaptırıyor resmini istediği gibi. Ama bir tane kız gördüm aman Tanrım. Yok böyle photoshop kesin profesyonel ekibe o 5 resim işin 1000 liradan fazla vermiştir. Gerçekte yüzüğe bakmayacağın kız Facebook'ta beğeni rekorları kırıyor. Diğer resimler desen yine onlarda da var yada uzaktan ama photoshoplar diğer resimlerde bu derece üst düzey değil. Birde Resimlerde kötü gerçekte iyi olanlar var. Mesela ben dışarda görsen Kıvanç,resimde görsen bu ne olursun :D yani biraz kötü oluyor nadir var güzel çıktığım. Birde dışarda kötü olup nedense photoshopsuz resimde bile iyi çıkanlar var ilginç bunlarda :D

0|0
    0|0
  • Facebook'ta profil fotoğrafı var bi' o da kendi makinamla şans eseri çekildi.

2 senedir aynı heralde. Bi' ara değiştirdim, millet "Oooo bi 2 sene de bu fotoğraf gider artık" diye makara yapmaya başladı. Hah.

1|0
    0|0
    • banada öyle dıyolar kendıme gore bırını buldum :( bende 6 aydır değişmiyorum

• Zaten Facebook'u sadece arkadaşlarla konuşmak için kullanıyorum (bu aralar bi' iki fotoğraf falan yükledim duvara) .

Benim için misyonunu tamamladı o site.

• Aynen haklısın bu konuda aynıyız :)

Kızlar Ne Diyor 4

• benim de hiç yoookkk hep telefonla çekiliriz işte eskiden 3.2 mp kamerası olunca telefonun sevnrdik bile şimdiki gençlikte neler nelerr :D

0|0
    0|0
    • bizim zamanımızda bayramlar bile farklıydı nerde o eskı bayramlar . :)

• eskiden buralar hep yeşillik idi çayır idi çimen idiii :D :D

• ahhhh ahhhh :D

• ben daha çekilmedim

0|0
    0|0
  • bennnn :)))))

0|0
    0|0
  • facebookum bile yok :-(.

0|0
    0|0
Yükleniyor...