Neden sadece bakıyor, dikizliyor?

Beyler bayanlar dikkatlice okuyun ve cevap verin lütfen. Hemen anlatıyorum. Ben Ankara'dan Konya'ya taşındım. Ailevi nedenlerden ötürü taşınmak zorunda kaldım vesselam bir çocuk var hoş, yakışıklı sitedeki karşı apartmanda oturuyor odasının camı benim balkonuma bakıyor. sürekli beni dikizliyor. ben ne zaman çıksam direk pencereye gidiyor . 1 kere görsem denk gelmiştir derim ama 3,4,5,6,... böyle gitidiyor anlamamak için salak olmak lazım. neyse kaç defa karşılaştık bakıyor bakıyor ama konuşmuyor bişey demiyor bana sizce nedeeeeennnn? kafayı yicem nedeeeennnnn :D

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Konya'da bu gibi durumlar yaşanmasın diye pencerelere gazete kağıdı yapıştırılır(ör yenibosna)

Bu çocuk eğer ömrünü konya'da geçirdiyse,karşısında gazetesiz bir ev görünce dişi sinekle bile mutlu olur.Bekleyin herşey aşama aşama.O şimdi level 1 e yeni geçmiş,şoku atamamış

Bir iki yıl içinde belki "Merhaba" diyecek cesareti bulur.Siz balkondan ayrılmayın yeter ki

4|2
    2|0
    • hoş bi çocuk olmasa işim olmaz da neyse artık bakalım konuşmazsa konuşmasın kendisi kaybeder peşinden koşacak değilim. 2.si Konya gerçekten garip bi şehir bir türlü alışamadım buraya alışmak için bi kaç püf nokta söylerseniz de sevinirim .Saygılar.

• özet geç eksiledim

• seviyorsan git konuş nerde eksi

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok iyi bir aşık etme metoduymuş, notumu aldım, teşekkürler...

2|0
    0|0
  • al domatesi fırlat kafasına terbiyesizzzzzz

0|1
    0|0
    • Bak bu işe yarar azını burnunu kırınca kan revan içinde aniden ya ben sizden çok hoşlanıyordum ama diye feryat edecektir. Konyanın en iyi huyu kızlara el kalkmaz

• Çocuğun özgüveni neredeyse 0, onu senin açman gerekecek.

Aksi takdirde yıllarca birbirinize bakıp "sosyal mastürbasyon" yapacaksınız.

0|0
    0|0
  • pasif ve kendine özgüveni olmayan bir arkadaşın evdeki çırpınışları.

0|0
    0|0
  • senle nasıl konuşabilir ki balkondan balkona veya evine çiçekle tanışmaya gelecek hali yok

0|0
    0|0
    • Sitede bi çok kez karşılakştık diyorum. Düzgün oku.. sırf bi cafede 5 dk beni gördü diye tanışmaya gelen çok kişi oldu böyle uzun süre bakması garip gelen şey budur.

• düzgün okudum çok kibar hanfendi bu kadar garipsencek bir durum yok ortada neyse inş konuşur muradına erersin

• naber komşuuu diye bağırsın mı.tanımadığımız bi kızın yanına giderken kalbimiz nasıl GÜM GÜM diye atıyor bi bilsen.ama kızların böyle düşündüğünü bilmek beni cesaretlendiriyor :)) bu site bana çok şey katacak gibi görünüyor.

0|0
    0|0
    • kalbinin güm güm atmasını duyma kendine güven istediğini alırsın bi aksilik oldu kabul edilmedin boşver hiç takma gitsin yeni kızlara yelken aç :))

• emin ol sen kafayı ye diye yapıyo.gelip konuşsa reddedilme gibi kötü bir durum var ortada.bu şekilde suyu yavaş yavaş ısıtarak:) senin ona bişey demeni veya uygun zamanı beliyor.

0|0
    0|0
    • ne dicem yaaa meraba siz beni her gece dikizliyen komşumsuznuz dimii teşekkür ederim bende sizden hoşlanıyorum mu diyim :P :D

• Aşık olmadan önceki abukluklar serisi...

0|0
    0|0
  • İşaret bekliyordur, cesaret edemiyordur.

0|0
    0|0
  • Kendisine nedeenn sormuyorsuuunn

0|0
    0|0
  • konuşmaya çekiniyodur nden olcak

0|0
    0|0
  • Sadece bakıyor mu?Yoksa röntgen mi çekiyor?Eğer röntgen çekiyorsa sapık olma olasılığı var.

0|0
    0|0
    • yok bakıyor sadece ben balkona çıktığım an pencere bitiyor garibim :)

• Senden hoşlanıyordur ama reddedilme korkusu ile konuyu sana açamıyor olabilir.

• Hayırdır birader ne bakıon de. Kaçsın içeri =)

0|0
    0|0
  • cesaret bulamıyor bence red edilmekten korkuyor utangaç bir insan bence herşeyi kendi içinde yaşıyor öyle mutlu olyor seni görerek sürekli seni takip eder aslında o baktıhında sende onun gözlerinin içine bak hata hafiften gülümseme yapsan hiçte fene olmaz senin için hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• orda işler öyle yürüyordur ilk yıl bakışma ikinci yıl selamlaşma üçüncü yıl isteme :))) biraz cesaret ver

0|0
    0|0
  • hoşlanmıştır bakıyorduk bunda kafayı yiyecek bi şey yok

şok şok şok.komşu çocuğu hoşlandı kız kafayı yedi..

0|0
    0|0
    • Penceresinden sadece bakıp karşıdakinin kız mı olduğunu anlamaya çalışan O.Ç (19) daha yakından bakayım derken 7. kattan düştü. Mucize eseri yaşayan genç 'pişman değilim yine olsa yine yaparım dedi'

• :) çok basit cesareti yok demekki ya da seni ulaşılmaz görüyor.

0|0
    0|0
  • Konya biraz tutucu bir yer sanirim

orada isler ankarada ki gibi yurumeyebilir

yada ultra cekingen bir cocuktur

0|0
    0|0
  • fantazi malzemesi olmayasın :))

0|0
    0|0
  • Konuşmasını istiyorsan sende onu dikizle.

0|0
    0|0
  • nerde oturuyosun konyanın bende konyadayım :D nası konuşsun konuşcak kadar yakın mı binalar:D

0|0
    0|0
    • yok yahu yakın değil yakın olsa keşkee :D artık bi dahakine kafasına bişey atıcam aklı başına gelir belkiii :)))

• ben konyada okudum. Evet bi İzmir İstanbulla karşılaştırdığın zaman çok kapaşı gelebilir. ben şehre gelmeden bana arkadaşlar kadınların ve erkelerin ayrı otobüse bindiğini hatta tramwayda kadınların bindiği yerin perde ile ayrı olduğu hatta başı açık bi bayanı taladıkları felan anlatılmıştı.Hiç uzaktan yakında bi alakası yok bi ramzan günü otobüse bindim herkes üstüste arkamda bi bayan yanımda önümde arkamdaki resmen işleri ilerletti. o gün cennettlik olduğuma kanaat getirdim(!) :)

• hahahahaaa yok artık o arkadaşların epey sacmalamıs :D

Yükleniyor...