Justin Bieber hakkındaki görüşleriniz?

Eğer hala velet diyecek olursa ya da gay diyecek olursa atmayın çünkü saçmalıyorsunuz. Sadece kişiliği, tipi, stili ve sesi bakımından eleştirin.

0|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Hayranlarına tüküren ve günden güne insanlara olan saygısını yitiren fakat kendisinin hiçbir suçu olmayan tamamen onu elinden tutan güçlere itaat eden yakışıklı genç adam Kanada'lı bir star sempatik bir gençtir efenim Allah sahibine bağışlasın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kişiliğini nerden bilelim onların ülkesine göre yaptıkları normal bizim ülkemize göre srefsiz yani. :D eskiden ergen gibiydi evet. ama şimdi tam erkek olmuş :D sesi iyi bence.

0|0
    0|0
  • hmm pekala kişiliksiz. ama şarkıları satabiliyor çünkü popüler kültürde her şarkı bir çerezden ibaret, yeniyor ve bitiyor. kısacası sanatsal bir değer göremiyorum şarkılarında. ama dinliyorum 3 5 ay modası geçene kadar..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Aynen :)

0|0
    0|0
  • Hiç yakışıklı değil

0|0
    0|0
  • cok zengin p*c :S

0|0
    0|0
  • Hiç sevmezdim o çocuğu. Hala da sevmiyorum. Ne sesi ne tipi.

0|0
    0|0
  • Baby face suratlı, sakalsız erkekleri beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Yakskli biri sarkilarni dinlmyrm

0|0
    0|0
  • Kendini cok bozdu pezo eskiden cok severdim simdi azaldi sevgim

0|0
    0|0
  • Hayatimda gordugum en itici insan tipi

0|0
    0|0
  • Birkaç parçasını başarılı bulsam da karakter bakımından maalesef sınıfta kalıyor

0|0
    0|0
  • Velet demeyi neden saçmalamak olarak aldın? Sesi tipi hala çocuk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• masum çocuk gitti yerini ergen abaza denyo biri haline geldi eskiden hayranıydım severdim masumdu o çocuksu gülüşü felan günahsız gibiydi şimdi ooo cehenneme vip almış :D

0|0
    0|0
  • bu dünyaya gelmiş en saçma karakter, onun yüzünden milyonlarca justin çakması türedi yazık yau. kız gibi oldu çoğu erkek. külhanbeyleri Kıro oldu onun yüzünden.

0|0
    0|0
  • bek sevmiyorum kendilerini
    itici geliyor bana..

0|0
    0|0
  • Ergenliği ağır geçti ama şükürler olsun bitti

0|0
    0|0
  • Bu Yaşta Deli Ünlü oldu paranin amkodu Bizde burada Xper kazanalim Gotumuze sokariz belki kiskaniorm unluleri

0|0
    0|0
  • Sinirli Bieber le tanışıyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • KİŞİLİGİ= erken yaşta çok ünlü oldugundan şımarık. TİPİ= çok yakışıklı KISKANIYORUM :). TARZI=ünlülügü ile orantılı güzel. SESİ=güzel olmasaydı bu kadar tutulmazdı. BENCE bu çocuk efsaneleşecek.

0|0
    0|0
  • Sadece sarkilaro guzel karakteri bes para etmez!

0|0
    0|0
  • hayat ona guzel a mk :D

0|0
    0|0
  • Tarzını begeniyorum dierleri ilgilendirmiyor bni 😎

0|0
    0|0
  • ona laf edemem ki ne basarım var bugune kadar

0|0
    0|0
  • şımarık biri