Bir senarist olsaydınız...

Bir senarist olsaydınız,nasıl bir dizi veya film çekerdiniz,konusu ne olurdu ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• bilim kurgu ya da aksiyon olurdu muhtemelen.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tarihi bir dizi yapıpta günümüze uyarlamazdım yada tarihten önemli bi kişiliği alıp onun hayatını saçma sapan çekmezdim.misal muhteşem yüzyıl,saçmalıkta son nokta...50-55 yıllarını anlatan tarihi bir dizi çekerdim,TARİHE SADIK KALARAK

0|0
    0|0
  • aşk,aile,dram

aslında benden çok güzel senarist olur cidden hayal gücüm tasarımım iyidir

aslında kitap yazmak için çok ugraştım ama kelimeleri toparlayamıyorum

0|0
    0|0
    • Yazmak zorunda değilsin.Mikrofonu al eline hayal et sesli anlat.Belki yazmaktan iyi olur :)

• Eğer bu dediklerin doğruysa bence üşenmemelisin yazmalısın,kötü yada iyi olması önemli değil.Önemli olan senin yazabilmen.Sen biraz yaz ve çevrendekilere danış onların yorumlarını al beğeniyorlarmı beğenmiyorlarmı öğrenebilirsin ona göre hareket edebilirsin.Belki bir bakmışsın yazdığın şeyler gerçekten de harika bir kitap olarak görülebilir.

• çevremdekiler begeniyor

mesela ben kitap değilde dizi film senaryosu falan yazsaydım daha kolay olurdu ama bu birazcık zor sanırım :(

• Cihangir insanının sıkıntılarını anlatırdım. Kimse onları anlamıyor yav. :(

0|0
    0|0
  • komedi olurdu kesnlkle :)

0|0
    0|0
  • pifff benim yapacaklarimi woody allen benden once taklit etmiş :(

0|0
    0|0
  • Romantik dram fantastikte katabilirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bütün filmlerde , dizilerde iyiler kazanıyor kötüler kaybediyor.tersini deneyip gerçekçi olmayı denerdim.hareli şeytanlar olurdu ismide.

0|0
    0|0
    • Haklısın,hiç kötülerin kazandığı bir dizi film göremedim.Zombi filmleri hariç :)

• bide tek bir adamın dünyayı kurtarma çabası pek popülerdir amerikan yapımı filmlerde.bütün dünyanın tek bir adamı kurtarmaya çalışmasıda işlenebilir konu olarak :)

• Polislerden sürekli kaçan ve kötüleri sürekli kovalayan suıçsuz bir adam..yaptığı her iyilk karşısında kötülükleri görüyor...ve çok değer verdiği sevgilisi bir gün kötü biri çıkar ve ikiside yüzyüze gelir...

0|0
    0|0
  • daha çok belgesel ve fotoğrafçılık üzerine film yapardım sanırım. doğaya ve hayvanlara aşığım. insanlardan daha güvenli yaratıklardır, onlar canlar cannn :)

0|0
    0|0
  • ileride bi film çekmeyi düşünüyorum kafamda senaryo taslağını hazırladım psikolojik bi film olucak hayırlısıyla

0|0
    0|0
  • boşbakanı milletin nasıl dolandırdıgının filimini yapardım

0|0
    1|2
  • kurtlar vadisi tarzında olurdu...

derindevlet ve mafya tarzı yazardım... efsaneleşmiş kişileri canlandırırdım

mesela abdullah çatlı , sedat peker felan

0|0
    0|0
  • aksiyon gizem filmi olurdu.güzel çatışma patlama sahneleri olurdu.ahh kurtlar vadisini bana vercekler şimdi varya neler yazardım neler.

0|0
    0|0
  • Avrupa yakası tarzı bi' komedi dizi olabilirdi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...