Şeytan marka giyer filmini izleyen var mı?

filmi eleştirir misiniz ayrıntılı olarak? markalaşma iş dünyasının iç yüzü vs. gibi konular açısından.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında her gazetecinin, her modacının, her reklamcının, her pr'cının ve iş dünyasına adım atacak her girişimcinin izlemesi gereken, ders çıkaracakları bir film...

1|0
    0|0
    • daha da açar mısın?filmi özetler gibi

• :) elbette

• :)) Teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 9

• filmi çok önceden izlemiştim hayal meyal hatırlıyorum... hatırladığım kadarıyla, bir kadının moda tasarımında yükselişini anlatıyor. fakat bu işlerin insanın özel hayatından çaldığını anlatıyor.. yani hem özel hayat hemde iş dünyasında başarılı olmak imkansızdır.. birisinden ödün vermek zorundasın.. bence de iş dünyası bu şekilde işliyor, özel sektörde insanın özel hayatı kısıtlanıyor.. o yüzden bir insan ne istediğini bilerek hareket etmeli hayatında

1|0
    0|0
    • çok teşekkürler.peki markalaşmak üzerine falan bir şeyler anlatıyor mu?

• ödevin sanırsam bu konu :)) evet hoş filmdi

0|0
    0|0
  • çok üzerinde düşünülecek bir film değil. meryl streep iyidir. öbür hatunu o filmde oynatan casting director un ta ...

0|0
    0|0
  • kotum ahmet jeans :)

0|0
    0|0
  • Ben izledim ama pek ilgimi çekmedi ;)

0|0
    0|0
  • şeytan bu ucuz ve kalitesi giymemeli

0|0
    0|0
  • don atlet gezecek deel yaa...

0|0
    0|0
  • vay be şeytan bile marka giyiniyo abi

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama az önce araştırdım.Güzel kadınlar var, izlemeyi düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• filmde firma olarak markalaşmadan ziyade kişilerin markalaşmasını daha çok ön planda tutuyor. bir moda dergisinin beyni olan kadının aslında kimlerin emeğini ezerek bunu yaratabildiğini gösteriyor diyebiliriz. yetenekli olanları hissediyor, yakınına çekiyor; sonra da son damlasına kadar sömürüyor. üstelik o insanların özgüvenlerini bir hayli hırpalama pahasına. aşağıda ise niyeyse o markaya yakın olmanın bir kazanç olacağını düşünen insanlar tepişip duruyor.

eğlentilik bir film için yapılabilecek en fazla yorumum bu olabilir sanırım. ha bir de, meryl streep çok şahaneydi:)

1|0
    0|1
  • Henüz izlemedim.Ama merak ettim araştırmalıyım muhakkak.

0|0
    0|0
  • izlemiştim eğlenceli bir filmdi

0|0
    0|0
  • Pradayı marka diye çevirmeleride ayrı bir ilginç.

0|0
    0|0
  • İnsanlar nesillerdir markaları için hayatlarını görmezden geldiler :))

bknz: Elalem ne der :D

0|0
    0|0
  • Prada giyer o.

0|0
    0|0
  • eğlenmelik izlenir. çerez styla

0|0
    1|0
Yükleniyor...