Kapat

Kitap çıkarabilmek için illa ki wattpad'de ünlü olmak mı gereki̇yor?

Çok güzel bir konu ile çok okunacağını düşündüğüm bir kitap yazdım. Yayın evine göndermek istiyorum ama bazı endişelerim var. Artık sadece wattpad de çok okunan yazarların kitaplarını kabul ediyorlarmış gibime geliyor. Wattpadden çıkmadan yeni yazar olan birini henüz duymadım. Wattpad de ise yazmak istemiyorum çünkü onun raklamını - tanıtımını yapamam. Yani insanlara nasıl ulaştırabilirim ki? Nasıl yazdığım kitabı insanların okumasını sağlayabilirim?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayır öyle bir şart yok. Güzel yazabiliyorsan her türlü çıkarırsın. Yayın evleriyle görüşürsün.

0|0
    0|0
    • Yayın evleri illa tanınmış istemez yani.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• yayın evine gitmeden önce bir yazar bul onunla danış yardım al derim :D
    http://i.hizliresim.com/DM4a1m.jpg

0|0
    0|0
    • Bir yazar bulabilsem alıcamda işde

• twitterlere bak facelerine mesaj at yayın evlerinden irtibata geç

• küçük bir yayımevinde bastırabilirsin.

1|0
    0|0
  • küçük bir yayımevinde bastırabilirsin. ilk etapta çok para kazanmayı düşünme kitap başına 1 tl den fazla vermezler zaten...

0|0
    0|0
  • Başlangıç için zor birdurum seçici olacak durumda deyilsiniz gibi görünüyor illaki önce birilerine fayda sağlamanız lazımki fayda göresiniz deneyecekler sınanacaksınız ve sonrasında hakediyorsanız hakettiğiniz yere geleceksiniz bir anda 10 merdiven zıplamak kolay birşey deyil.

0|0
    0|0
    • Pek anlayamadım. Yani tam olarak ne yapmam gerekiyor?

• Evet oldunuz :) Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• Sevindim şimdiden başarılar.

• Korkma abicim benim. Gönder gitsin :)

0|0
    1|0
    • Yayın evlerinin editörleri acımasız oluyor ama :(

• Evet profilinizde yazdığınız yazıyı okuyunca gördüm. Sizinle tanışmak güzel. Bu konuşmayı yapmak beni sevindirdi. İçimde endişelerim vardı. Siz hangi yayın evine bağlısınız acaba?

• Birde notere ödenen ücreti sormak istiyorum? Kitabın telif haklarının nasıl alındığınıda merak ediyorum? Yayın evi kabul ederse benim için alıyor mu?

• ne tarz kitap yazdın?

0|0
    0|0
    • Fantastik ve Romantik karışımı birşey oldu

• Düzenlemesi kaldı. Yollarım tabi ama mesaj kısmı açık değil. Xper seviyesi düşük ne için istiyorsunuz?

• Ben mesaj atarım sana merak hoşuma gidiyor o tarz

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır bende wattpad de yazıyorum. Sadece kitabını çok okunması gerekiyor. İnternet üzerinden. En çok vote alanlar kitap oluyor.

0|0
    0|0
    • Hmm. Peki sen kitabını okutabildin mi? Yani demek istediğim reklamını falan nasıl yaptın? Nasıl okuyuculara ulaşmasını sağladın?

• Umarım olur.

• İnşallah :)

• yayın evine parasını verdiğinde işini yapar ama çok okunması konusu sıkıntılı gibi :/

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. Artık wattpadde ünlü olmayana bu sektörde pek iş yok gibi

• Epsilon okunuyorda işde onlarda bu aralar sırf wattpad ünlüsü alıyorlar. Benim kini kabul ederler mi?

• onlarla gidip görüşmeden bunu öğrenemezsin

• yok ya gönder ama merak erdiyorum blm sayısı ve okunma sayısı ne şu an

0|0
    0|0
  • Sen kitabi yaz ve paylaş, gerisini akışına bırak..

0|0
    0|0
  • Ben okurum.

0|0
    0|0
  • Alakası yok kendini kanıtlaman yeter

0|0
    0|0
    • Büyük yayın evleri içinde mi?

• Ne alakası var canım. Tüm yazarlar ordan mı çıkma.

0|0
    0|0
    • Bu aralar sırf onları kabul ediyorlar. Bende endişeleniyorum

Yükleniyor...