Yenilmezler: Ultron Çağı izlediniz mi?

Marvel Comics' in Yenilmezler serisinin ikinci filmini nasıl buldunuz.

• Birinci Film Daha İyiyidi
    33% (1)18% (2)21% (3)Oy Ver
  • Güzel Bir Devam Filmi Olmuş
    67% (2)18% (2)29% (4)Oy Ver
  • Vasat Bir Film Olmuş
    0% (0)9% (1)7% (1)Oy Ver
  • Daha İzlemedim
    0% (0)55% (6)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Film gösterime girmeden evel "sinemaya gidecek misiniz?" diye bir soru sordum bu filmle ilgili ve çok az şahıs yazmıştı. Ben film de çok eksiklik ve vasatlık gördüm.6 yaşından beri Marvel Comics takip eden biri olarak Hulk'u resmen peluş bebek yaptıklarını düşünüyorum artık.
    Marvel Comics çizgi romanların da Hulk öfkesi en üst düzeye çıktığın da tek başına gezegen bile parçalayabilecek kuvvete ulaşabilirken Ultron da etrafında ki robotları sadece avuçlarını birbirine çarpıp etrafın da çıkaracağı dalga ile hepsini yok edebilecek güce sahipken tek tek uğraştırdılar resmen :)

Ayrıca Ultron da tam gücün de gösterime girmedi. Ultron bu kadar kolay alt edilebilecek bir yapay zeka değil. Neredeyse Jarvis daha güçlü dedikleri bile oldu yani saçmaladılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzeldi bence ya... Tabi marvelin çizgi romanlarını hiç okumadım gerçekte ne kadar güçlü olduklarını bilmiyorum fakat filmine göre güçleri bence yerindeydi abartısız. Tabi şu çekiç hariç :D O sahneler kopa kopa bir hal oldum özellikle sonda katılan yeni karakter çekici kaldırıp thor'a veriyordu herkes baka kalıyordu :D

0|0
    0|0
  • İzledim ve beğendim

0|1
    0|0
  • Hayır ama izlemeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0

0|0
    0|0