Özlü söz yazanlar ve okumayı seven güzel arkadaşlar, lütfen bakarmısınız?

Merhaba arkadaslar sürekli ilham gelir ve özlü söz yazarım az öncede yeni bir özlü söz yazdım güzel olup olmadığından emin depilim, sizce nasıl?
Yardımcı olursanuz sevinnirim :)

; Size guzel bir tüyo ; 1 tutam sevgi 1 tutam aci 1 tutam tecrubenin icine Dusuncelerinle , hislerini ayarini kacirmadan eklersen mantiginla yogurursan ustune birazda merhametinden serpersen ortaya lezzetli ve akilda kalici bir tarif cikarabilirsin.. ( Anlayana) soz-Erhan Guzelderen

Güncellemeler:
özlü söz yazdım kusura bakmayın yorgunluktan saçmaladım , özlü fillan değil çok pardon :D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş , güzel de özlü söz kısa ve derin mana lı olur

0|1
    0|0
    • Sen kafani kullanamazsan, baskalari seni kullanir..
      gibi birçok kısa özlü sözüm var lakin uzun cümleli manalı sözlere ne demem gerekir? cahilim biraz :D

• estagfurullah kardeş , cahil görmek isteyen aynaya baksın , sözüm maksadını aşmasın..
      ** fakat literatürde yazı biçimin nasıl adlandırılır , o kadar bilemem..

• yinede saol abim hayırlı geceler.

Kızlar Ne Diyor 1

• ben içinde derinlik göremedim.
    evet güzel , anlamlı ama özlü söz bakış açıma uygun değil.

0|1
    0|0
    • bunu geçen gün yazdım , bunda derinlik var mı sence ; Yaz sabestian reis ; Bilinmezler diyarindaki imkansizlar bahcesindeki en nadide, narin dokunuslarla nazikce koparmis oldugum ask cicegini soylemek kadar sacma sapan bisey bu Ask-i Hissiyatim. Sacmalamayi ozledim be şoyle doya doya sabaahlara kadar sacmalamayi daha karsima cikmayan , tanimadigim varligindan bihaber oldugum Sevgilim Elma yarim ne zaman cikicak ortaya Sebastian.

Erkekler Ne Diyor 1

• mevzuya ayık ol paşam gün gelir sanada koyar yaşam

0|1
    0|0
Yükleniyor...