Teoman neden müziği bıraktı ?

Teoman neden müziği bıraktı ? yeterince para kazanmış olduğu için mi ? şimdi neler yapıyor ?

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Biz ne bilelim ekin.

0|0
    0|0
  • neden bıraktı bilmiyorum ama ben seviyordum şarkılarını alkolik falan diyorlar ama alkolikte olsa Teo bitanedir :)

0|1
    0|0
    • +1

iyi çocuk teo iyidir iyi

• bilmem :D şimdi kader diyeceğim ve içten içe güleceksin. hayatın bir düzen içinde işleyip döndüğüne inanırım. sadece aynı anda aynı düşünceyi hissetmemiz istendi diye cevaplayabilirim

• kadere inanmam ama tesadüfe inanırım :)

• bence sanatçılık kadar uçuk bir meslek yok. her zaman uçurumun başındaki isimsiniz.. halk nankör beğendiği şarkının arkasında, sanatçının değil. parasının yetecek kadar olması imkansızzz... bence yoğun ortam berbat bir dünyanın yorgunluğu.. ne kadar alkolik olursa olsun kafasını dağıtması yaşadığın anlaması lazım... şimdi neler yaptığı muamma ama nefes alıyorrrrr...

0|0
    0|0
  • Muzik piyasasinda cok ucuz insanlar oldugu icin bkz:Serdar ortac demet akalin vs vs kendisi artik eskisi kadar haz alamadigini soyleddi sarki larla

1|0
    0|0
  • kafası güzeldir onun şimdi:)

0|0
    0|0
  • sen sor die. :D

0|0
    0|0
  • Hiç başka işimiz gücümüz yoktu zaten teomanın neden müziği bıraktığını sorgulayacaktık :/

0|0
    0|0
  • Keyfine göre yaşıyor o yüzden bıraktığını düşünüyorum.Adamın hayat felsefesi ''kafama göre'' benim onda gördüğüm bu.Harika şarkıları vardır.O papatya ilk çıktığı zaman çok söylerdim halda severek dinlerim.

0|0
    0|0
  • hemşerim yaa. sesini ve şarkılarını çok severdim. keşke bırakmasaydı..

0|0
    0|0
  • cok sevıyorum bırakmasın bıraksada bı suru harıka sarkıları var :D

0|0
    0|0
  • Birakmasaydi iyiydi :/

0|0
    0|0
  • Kafası şişmiş.

0|1
    0|0
  • alkol bagmlılığından diye biliyorm emin degilim ama

0|0
    0|0
  • Teoman'ı seviyorum ama bence bırakma sebebi artık hep aynı sözleri söylemesinden dolayı.

0|0
    0|0
  • sen bu soruyu sor diye

0|0
    0|0
  • iyi ki bıraktı. hic sevmem. ne sarkılarını ne kisiligini.

0|0
    1|0
  • ben teomanı maslak park ormanda izlemiştim

sahnede dahi sürekli içki içiyordu

bence islama meyledip hayatını güzelleştirmesi lazım

teoman hayatının tatminini bulamadı, ve o hayat onu yıprattı

kendisine Kuran meali okumasını ve namaz kılmasını öneririm

sevgiler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıkıldığım için bıraktım demiş.teoman'ı severdim gerçek bi sanatçıydı bence çünkü anlamlı şarkılar yapıyordu ve sanatçıya yakışan bişey yaptı.gerçek bi sanatçı artık sanatını yaparak kendini tatmin edemiyorsa sırf para için devam ederse yaptığı şey sanat olmaktan çıkar.

0|0
    0|0
  • panpasıyız ya gece gündüz onunla beraber yasiyoz ya :D nerden bilelim hacı yaa xD bırakmıssa bizene, bırakmamıisa bizeden :))

0|0
    0|0
  • Teoman müziği mi bırakmış?

Arada klüplerde söylüyo kendisi ..

0|0
    0|0
  • ilham perisine tecavüz etmiş kafası güzelken o da daha da olsa gelmem demiş, gelmiyormuş da . ondan yani

0|1
    0|0
  • Kendi sitesinde ya da hayran sitesinde yazıyor bu. Kendisini resime adadı, yani fotoğrafcı felan olcakmis.

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de adam seyyar karizma bence. bi bar ortamında gördüydüm kendilerini, adam vakum gibi gacıı çekiyor üstüne... bence onlarla vardiyadadır...

0|0
    0|0
  • hayatı alkol kadın ekseninde geçen birisi olduğundan bi saaten sonra yapamadı

0|0
    0|0
  • hiç semezdim zaten şimdi onsuz bir müzik dunyası ne kadar da guzel

0|0
    0|0
  • hiç sevmezdim o adamı zaten

0|0
    0|0
  • hasta diyorlardı ama tam bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • kendini bilmeyen bir çok kesimin müzik üzerine yorum yapması sebebiyle bıraktı

0|0
    0|0
  • Grup yaparlarken yakalandı

0|0
    0|0
  • Zirvedeyken bırakayım demiştir. Müzikte uzun süre belli tarzda kalındımı düşüş yaşanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...