Hiç zorbalık yaptınızmı?

ben ilkokuldan beri zorbayım ben liseden başlıyım oraları geçelim çok uzundu benimde vardı liseye giderken okulun kabadayısı pisikopatı zorbasıydım okuldaki e. veya k. herkezi korkuttum öğretmenlere şikayet ederlersede onları tanafüste bir güzel döverdim harkez benim kölemdi istediğimi korkutarak yaptırırdım sonra bu zorbalığım diğer sınıflarda da işe yaradı bizim sınıf en çelimsiz ab 5 ti onlar en kolayıydı ve bana kimse karşı koyamadı ama üniversite den sonra okul telaşesi bitmişti ama şimdi de 3 yıl geçti unive... r den ama hala birierine zorbalık yapıom sorunum nedir bilmiom ordan beri yaramaz bir piter pun piksel oldum çıktım ama bizim ömerle futbol oynadıktan sonra alınterlerini içer harunda kendi alın terlerini içer ikinci turdan sonra gelip birbirlerinin alın terlerini içerdi tüm sınıf kusatdı sonra bazen onları (kusmukları da yemeye çalışırdardı iyy ya siz

• zorbalık yaptım
    34% (10)
  • yapmadım
    38% (11)
  • HALA İÇİMDE KALDI (bu benimki
    14% (4)
  • yapıom
    3% (1)
  • bana yapılıo
    11% (3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Niye seni yatırıp dövmemişler acaba onu merak ettim ben.

0|0
    0|0
    • hee öy le bir yapsınlar analarından emdiği sütü burunlarından fgetirirdim fitil fitil hemde aslında ilk başta bişey bilmiyolardı karşı koydula ama ben onlara bir dayak attım

• hee tabi benim okulda erkek kız diye dir şey yoktu

• haa bana bir dayak mı atsınlar karete de biliodum yanımdan çakım olamadan ayrılmıyodum epeyde şişmandım kız mış erkekmiş çaktımı oturtuyodum

• Sağlam dayak yememişsin :D

0|0
    0|0
  • zorbalık yaptım

0|0
    0|0
  • yapmadım zorbalık

0|0
    1|0
Yükleniyor...