Cizgi film seven varmi?

Cizgi filmler cok seviyorum ve toplumda felan cizgi film gordumu durun degistirmeyin dedigimde.
Ya cocukmusun cizgi film izlicen diyorlar.
Tek cocuklarmi izler arkadas cizgi film.
Ve en sevdigim cizgi filmde.. Gumball..
Eskiden cedric di sizin hangileri :))

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

• Tom ve Jerry 'i , duffy duck'ı , neydi p davsanın adı hee bugs bunny 'i , Tweety 'i , Cedric'i hiç bir çizgi filme değişmem hala 8 yaşındadır demi o 😌😄pokemon vardı pika pika pikacuuu vardı dur pikacuyla ilgili yaptığım cizimin resmini atarım sana 😄 beybileeeeyyd vardı vardı da vardı simdi gumboll , advanture time , sürekli dizi 😂

0|0
    0|0
    • Aynem ya yemin ediyorum oturur sabahtan aksama kadar onlari izlerdim :) hugo ve tolga abide vardi onuda cok severdim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Jetgiller taş devri şirinler teletabiler tarçın ve arkadaşları başta olmak üzere bisürü cizgifilme halen daha hayranım. Aynen bende oturur saatlerce izlerim :))

0|0
    0|0
  • taş devri:d

0|0
    0|0
  • bayılrım ama zamanımdaki çizgifilmere.. 402 nolu sınıf , kaptan jack, andy nin nesi var, loui, robocop. sponge bob simpsons.. Tek sıkılmayacagım simpsonslar ve sponge bob

0|0
    0|0
  • Evet severim. Özellikle regular show 😍

0|0
    0|0
  • Severim, garfield 😻

0|0
    0|0
  • evet çok severim tv yi sadece çizgi film için kullanıyorum gumball regular showu çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Adafafsd gumball benim favorim 😛😛😛😛😳😳😳😳

0|0
    0|0
  • Sevmeyen var midir acaba :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yes, Amazing world of Gumball, Sürekli Dizi, Clerance.. Eleştirenler ne anlar..

0|1
    0|0
  • jetix tekiler

0|0
    0|0
  • severim.

0|0
    0|0
  • Çocukken çok severdim şimdi animasyonları seviyorum

0|0
    0|0
  • Aynen. İzlerim.