Sizi etkileyen en iyi film ?

ben film hastası bi insanım. sayamayacağım kadar çok film izledim ve bana göre kitap okumak gibi bişey bu .. şu tür filmleri seviyorum diyemem çünkü her türlü filmi izledim .. tek sevmediğim tür korku filmidir ama onlarıda izlerim :) .. bugünse çok geç izlediğim için kendime kızdığım bi film etkiledi beni "benjamin button" .. peki sizi etkileyen kendini unutulmaz kılan film hangisi ? ..

0|0
147

En İyi Kız Görüşü

• En iyi diye ayıramıyorum şimdi çok var ama Osama diye bir film izlemiştim baya evvel ne zaman hangi filmi izlesem diye sorsa biri mutlaka tavsiye ediyorum...

0|1
    0|0
    • Ayıramıyorum demek yanlış çünkü gerçekten film yapalım diye film yapan çok fazla var .. Mesela BALTA Filmi kan gösterelim diye yapılmış hayatımda gördüğüm en saçma filmdi ..

• Yok en iyi kategorisi için çok fazla seçeneğim var onlar arasından en iyisi diyebileceğim bir filmi seçemiyorum hepsi güzel demek istemiştim ben... Yoksa dandik filmler dolu piyasada...

• he anladım :) +1 verdim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Piyanist :)

0|1
    0|0
  • yeşil yol ...

0|1
    0|0
  • hayat güzeldir. bir dram bu kadar romantik işlenemez...

0|1
    0|0
  • benjamin button mı o film nefretlik iğrenç pislik

0|0
    1|1
  • 3 idiots ve V for Vennetta

0|1
    0|0
  • 3 idiots

Seven pounds

Esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • Çanakkale 1915 :) O filmi izleyince Türk olduğum bir kez daha hatırladım bu ülkenin nasıl kazanıldığını bir kez daha anladım..

0|0
    0|0
  • Milyonluk bebek, kiz kardesimin hikayesi

0|0
    0|0
  • Yeşil Yol

Seven Pounds

0|0
    0|0
  • Schindler's list

Braveheart

0|1
    0|0
  • cöküs,milyon dolarlik bebek ve titanik babam ve oglum

0|0
    0|0
  • dünyanın merkezine yolculuk

0|0
    0|0
  • Slumdog millionaire.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bitter Moon

2|1
    0|0
  • Bende Film Hastasıyımdır.Say Say Bitmez Beni Etkileyenleri ama En Sevdiğimi Soracak Olursan "Cesur Yürek" Derim..

0|1
    0|0
  • beni en çok sevgilimle izlediğim filimler etkiliyor dostum :D hele ki böyle duygusal bir filim ise ismi cismi farketmiyor :)

0|0
    0|1
  • Titanik, Yeşil Yol, 6. His...

0|1
    0|0
  • nuovo cinema paradiso. özellikle sonu çok etkileyicidir.

0|0
    0|0
  • en iyi diyemiyorum çünkü hafızam iyi değil bu anlamda

aklıma ilk gelen

the adjustment bureau

0|0
    0|0
    • kişiye göre değişiyor zaten bence "SON DERS" Filmide oldukça başarılı bi yapım hatta beni etkilemiş bi filmdir ancak pek izleyeni yoktur :)

• babam ve oğlum

karayip korsanları

karanlık gölgeler v.s v.s

0|0
    0|0
Yükleniyor...