Kitap okumayı sever misiniz? Bence gereksiz...

Ben nedense kitap okumayı hiç sevmiyorum bazıları var okumamayı kültürsüzlük gibi görüyor ama bence gereksiz yani sizin yorumlarınızı alayım

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben kitap okumayı çok severim ve neredeyse kitap okumadan uyuyamam (: .. Fakat şöyle bir durum var mesela 2.sınıfa giden birine gidip bir roman verseniz çocuk kitaplarım çok kötü olduğunun kanaatine varır yani demek istediğim şudur ki doğru kitapları seçen kişiler genelde kitap okumayı seven kişilerdir ve evet biraz kültürsüzlüğe giriyor gibi ama muhakkak sana uygun bir kitap vardır ki onu bulduğunda mesela elinden düşmeyebilir sonunu merak edip bırakamayabilirsin işte bu durumda sende kitap okumayı sevenlerden olacaksın eminim (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence gayet güzel kendini kitaba kaptiriyosun yazanlari kafanda canlandiriyosun kendi kendine anlatilanlarla film ceviriyosun..

Ama kitap okuyormusun diye sorarsan hayir okumiyorum ya zamanim olmuyor ya da ilgimi cekmiyor ayrica yanimda kitap okunmasndan nefret ederim insan sohbet eder bazilariysa daldimi gidiyorlar..

Ama bu bir kültürsüzlük ifadesi degildir..

Sormuşlar çok gezen mi çok okuyan mi bilir diye.. Görüş açisi tartişilr

0|0
    0|0
  • okumaya başlayınca elimden bırakasım gelmez, bıraktığım zamanda tekrar alıp okumak gelmez içimden :)

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • çok severim okumak bana iyi geliyor

0|0
    0|0
  • ben severim:):) kitap okumak film izlemeye yada belgesel seyretmeye benzemiyor bence okuduğun kelimelerle hayal gücünü harekete geçirip farklı dünyalara gidebilirsin senin elindedir yani seviyorum ve tavsiye ediyorum :):):)

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim ama herkes kitap okuyacak diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • Aşk romanları okumayı severim :) Bence sadece kitap okumakla kültürlü olunmaz .

0|0
    0|0
  • okumayı severm ama hiç içimden gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • sen bilin hayat senin.

0|0
    0|0
  • İnsana bi kültür kattığını düşünmüyorum ben Ama yinede ara sırada okurum ben

0|0
    0|0
  • çok severim..

0|0
    0|0
  • Biraz da kitaplar bizi okusun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kültürsüzlük ile bence alakası yok... kimi okumayı sever kimide sevmeye bilir... kimide kitap okuyorum havası yaratmak için odasını kitapla doldurur... bence kültürsüz olan, kitap okuyorum havası atanlar...

0|0
    0|0
  • Kitap okumayi ben de sevmem ama gercekten insani gelstiriyor. Soyle ki, en basitinden diksiyonun duzeliyor ve kelime hazinen genisliyor. Ve kizlar karsisinda kem kum seklinde iki lafi bir araya getiremeyen erkeklere karsi hicbir sey hissetmezler. Ayrica her konuda sohbet edebilecek bilgiye ve kulture sahip oluyorsun. Ortada tabu ve cinsellik konusu varsa, ve sen Sigmund Freud okumus isen gozler ve kulaklar hep sende olur. Ustelik baska bir guzel yani da olaylara farkli pencerelerden bakabilme yetenegin gelisiyor. "at gozlugu" dedigimiz seyi atiyorsun yani. Ben sahsen toplumumuzda okuma aliskanliginin olmamasindan cok yakiniyorum ve bu duruma icten uzuluyorum.

0|0
    0|0
  • mesela "bu gün bir delinin ot defteri (küçük iskender ) " kitabını aldım yeni orada şöyle bir şey yazıyordu ' sevişeceğin saatte çalışıyor, çalışacağın saatte içiyorsan ölmeni temenni ederim yazıyordu. iyi bir temenni, ama bunu ben yazana kadar öğrenemeyecektin, bu iyi tarafı, kötü tarafı ise diğer yazılanları seninle paylaşmayacağım :)

0|0
    0|0
  • Roman falan okumanın insana bir kültür kattığını ben de düşünmüyorum. En fazla insanın dilini geliştiririr. Ama hiç okumamaktansa iyidir.

0|0
    0|0
  • Tarih Kitapları Okurum.Onun Dışında Bi Kaç Kez Roman Okumuşluğum Var.İstisnalar Haricinde Bende Kitap Okumayı Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Severim. Önceleri ben de kitap okuma yanlısı değildim.

Fakat anladım ki, okudukça sözel yeteneğin daha çok gelişiyor. Düşünme yeteneğini geliştirdiğinden, bakış açını olumlu yönde etkiliyor.

0|0
    0|0
  • bağırarak okursan konuşmanı düzeltmene yardımcı olur birde psikoloji tarih severim

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...