Kendinizi nasıl hissedersiniz?

şiir yazmayı da seslendırmeyıde seven bırı olarak yazılarımdan sonra yada seslendırmelerımden sonra ıcımde bı huzur oluşuyor . kalemlerle kağıtları dovdugumden dolayı mıdır bılemıyorum mazılerıme hasar verdıgımı dusunuyorum belkıde bu huzur ondandır..

pekı ya siz ? kendınızı iyi hissetmek için neler yapar sınız ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• evet bende şiir yazdığımda üstümden bi yük kalkıyo içimdekileri bi nevi atmış oluyorum sanki :) resim yaptıktan sonrada hayallerimi gerçekleştirebilcek kadar güçlü hissediyorum kendimi.))

0|0
    0|0
    • hersey zaten bız ınsanlar ıcın var olmamıs mıdır ? hayaller bıle ..

ama sen hayalını güçlükler içerisinde hayata dönuşturmekten önce ,

güzellikler içerinde hayattakı yerını var kılıyorsun ..

umarım hayallerın kadar guzel olur yaşamın ..

• teşekkürler herkesin güzel olsun :)

• inş kardesim..

Kızlar Ne Diyor 1

• bende kendimi yazarak iyi hissederim içimdeki her seyi rahatca kelimelere dokmek iyi geliyor cünkü ne yazarsan yaz kelimeler itiraz etmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benide arada efkar basar başlarım şiir yazmaya . Bayada iyi yazıyorum haa öyle faso fiso şiirler değil.Ondan sonra hüzünlü bir sesle şiirimi seslendiririm.Buda bana iyi hissettiriyor.

0|0
    0|0
  • Bazen şiir yazarım ama çok yoğun duygularım olması gerekiyor, genelde karakalem resim çiziyorum... Yada tek başıma sakin yerlerde yürüyüşe çıkıyorum.

0|0
    0|0
    • kara kalem calısması guzldır. kötülüğün rengi siyahla dunyanın guzellıklerını sanatsal bır kıvama getırılebılen tek calısmadır..

stres atıp sıkıntını yok edebılecegın bır dal..

• Evet baya rahatlatıyor. Bazende dahada kabartıyor içimi ama... Belkide o şiir yazmak için resim çizmek için gerekli olan acı hissinin bağımlısı oluyoruz bir süre sora ama güzel bir his.

• Kendimi rahat hissetmem için genelde spor yaparım 4km 10 km arası yol yürürümki bu bende bir hastalıktır :)

0|0
    0|0
    • yalnız cok guzel bı hastalıgın var kı keske herkesın de bu tur hastalıgı olsa..

en azından eksoz dumanlarından guzelım dunyamızı ve guzelım dogamızı zedelememış oluruz ..

SAĞLIKLI YAŞAMLAR KARDESIM ..

• Teşekkür ederim Dilerim herkes birgün öyle hareket eder

• inşallah kardesım inşallah ..

• kitap okurum ve dışarı çıkıp fotoğraf çekerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...