Kitabımın adı ne olsun?

Merhabalar, hepiniz trans kadın oldugumu bilirsiniz.

Ben de çocuklugumdan bugüne yasadigim her turlu seyi diger LGBT bireylere ozellikle trans arkadaslara rehberlik etmesi amacıyla ama özellikle de halka bir nebze bizi anlatabilmek adına ve LGBT bireylerin ebeveynlerine anlattigim bir kitap yaziyorum. Burada paylastigim bazi yazilarimdan da derlemeler var.

Kitabın adını "Kuku ile Pipi: Cinsel Kimliğim" olarak düşündüm ama güzel fikirleriniz varsa alabilirim.

0|1
6|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Eğer aileleri bilinçlendirmek ve cinsel yönelim cinsiyet kimliği translık lgbt tanımlarıyla ilgili bir kitap yazıyorsanListag zaten bir yığın kitap bastı bu konuda bence çok gereksiz...
    Ama kendine dair bir şeyse bir imzalı kitabını isterim :)
    Öte yandan, Kuku ile pipi falan da oldukça heteronormativ bir başlık olmuş. Trans olabilirsin ama bu heteronotmativ olmadığın anlamına gelmiyor malesef.

0|0
    0|0
    • Kuku ve pipinin aslinda kimliklerdeki işlevsizligini anlatiyorum. Bu yuzden bunu sectim.

Ayrica kendime dair kendi gozumden anlatiyorum

• En son gördüğüm bir kaç sorunda hep trans olduğunu söylüyorsun niye söyleme gereği duyuyorsun ki zaten bir çok kişi biliyodur ne olduğunu, herneyse kitabının adı sadece Cinsel kimliğim olarak yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • "Herkesin tuttuğu kendine."
    "Kader utansın"
    "Herkesin hayatına kimse karışamaz"

0|0
    1|0
  • Tercihler... ;)

0|0
    0|0
  • Onerdigin kitap adiyla hitap eymeyi planladigin kesim hic uymyor ve toplumda hos karsilanmaz O icerikler.
    Daha suitable biseyler bul, toplumda her insan kabul goryp merak edip ilgilebilmeli..

0|0
    0|0
  • kimlik farki

0|0
    0|0
  • Dikkat çekici bir isim olmalı bence.

"Topum inşaata kaçmadı" olabilir. Veya "Gökkuşağının mk" olabilir bence...

0|0
    0|0
  • Bu Benim Dünyam

0|0
    0|0
  • bence "Trans Kadın" koy rofl...

0|0
    0|0
  • hormonel farklar ya da benzeri bişey olabilir

0|0
    0|0
    • Durumun hormonal farkla alakasi pek yok ama kimlik farki diyebiliriz

• Yavrucum apaçık bilmiyorsun ne önyargısı? Hormon tedavisi var diyorsun nerede var? :D :D hangi LGBT iyileşmiş? ? :D hayır bilim siz hasta degilsiniz diyor sen iyilesmekten bahsediyorsun :DD

• anladıım tesekkür ederim bilgilendirmen icin

• baska isim bul bence

0|0
    0|0
  • kitabımın adını sen koy olsun

0|0
    0|0
  • acılar hep acıdır

0|0
    0|0
  • Transgender'in Elli tonu saka la saka
    Transgender in Yelpazesi ossun

0|0
    0|0
  • Gamba Osaka olsun :)

0|0
    0|0
  • Belki yy'lar hatırlanırsın hatta devlet senden Özür dileyebilir.

0|0
    0|0
  • Cinsellikte karakter.. :)

0|0
    0|0
  • Kitabın ismi güzel umarım içinde eşcinsel olmayı teşvik edici yazılar yoktur. Biz çektik başkaları çekmesin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...