Sevmediğin birine şiir yazar mısın? Erkekler neden sevmediğine şiir yazar?!

İnsan sadece birini mutlu edebilmek için güzel sözler sarf eder mi, yani şiirler yazar mı? Anlamıyorum. Sen bir erkek olarak sevmediğin birine şiir yazar mısın?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben hissetmeden hiçbirşey yapamam mesela ona karşı birşeyler hissedebileyim ki ancak o şekilde birşeyler karalayabileyim ama erkekler öyle değil onlar için hayat eğlence demek yani onlar belirli bir yaşa kadar evlilik düşünmedikleri için takılmak isterler eee bu durumda da etkilemek denen kavramı kullanmak isterler bunun için de şiirler güller bir iki güzel söz vs vs...

Kızlar ne zaman biriyle bir ilişkiye başlasa ona her zaman evlenilecek adam gözüyle bakarak adım atar ve çok bağlanırlar en baştan ama erkekler için öyle değildir onlar ilişkinin içindeyken anlarlar ne hissettiklerini.

Düşünce farkı vardır kızlar ve erkekler arasında bu bir oyuna benzer kızlar yeneceğim gözüyle oturur masaya oyuna erkekler ise bakarız ya şans neyi getirirse der:))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sevdiğim dururken sevmediğime neden şiir yazayım ki değil mi ama ... belki belli başlı bir aşkı yoktur herkesin ama mutlaka platonikte olsa aşkı vardır... onun için sevmediği bir kişiye şiir yazmaz sanırım...

Şayet ben yazmam aklıma gelmez çünkü... :)

0|0
    0|0
  • şiir yazmak bi yetenektir ve o yetenek bende yok.öyle bi yeteneğim olsa sevmedıgıme neden şiir yazayım.sairler için şöyle bi durum vardır sevgili yanında onu mutlu etmek ıcın şiir yazılmaz.sevgiliden uzak veya tek taraflı aşkta şiir yazmaya calısırlar cunku tüm dusuncesi onun hasretidir.

0|0
    0|0
  • ben yazmam

0|0
    0|0
  • İlla sevmek değil duygu şarttır.

Nefrette bir duygudur.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değiişir.

Benden şiir yazmamı istemişse onun yapmacıklığına uygun yapmacık bir şiir yazarım.

Ya da güzel sözler duymak istemişse söylerim.

Ama durduk yere yazmışsam sevdiğimden yapmışımdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazdığı şiirleri kendine yoruyorsun dimi hep? Hikayeni anlat ve bi şiirini paylaş öyle yorum yapalım (:

0|0
    0|0
    • Yok paylasamam. Bana özel onlar. Hayir kendi söyledi sana yazdim diye. Beni mutlu etmek icin yazmis güya.

• sevmediğim kişiye bir his de duymadığım için bu şiir yazmama engel olur.

0|0
    0|0
  • tabıkıde yazmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...