Cilt lekeleri ve korku filmleri...

Ya soru hakkı niye günde bir kere? mecbur soruları birlikte sorcam:((

1.cilt lekeleri için maske sormuştum gül suyu pudra nişasta diyen arkadaşın tarifini yaptım şuan yüzümde deniyorum.ama kolanyalı filan bi tarif vardı ona cesaret edemedim çok az tarif vermişler yaaa.cilt lekeleri için maske tarifleri yazar mısınız?

2.korku film hastasıyım ama çoğu korku filmini izledim ve hepsi güzel gelmiyo bilmediğim korku filmi varmıdır sizce? önerebilir misiniz?

link ver korku içn panpa :D

Güncellemeler:
bu maske iiimş dostlar tavsiye ederim :)) korku flmne gelnce saat ilerlio sanrm izlesem baya korkarım :S
domatesli maskeyi pek sevmedim.en güzeli nişastalı maske.yinede teşekkürler.

0|0
1|13

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle..kaynayan suyun buharina tut yüzünü terle cok terle sonra sil...bekle...ve limon yogurt karistir uygula kurut cildinde sonra yika..ve devamli yap 7 günde bir...beyazlamak icinde un ve domates krem yap sür 20 dksonra yika ..mükemmel sonuclar ama devamla yapman gerek

1|0
    0|0
    • şu domatesle unu tuttum ezcem dmi domatesi soyup :)

• akneye pek maske işe yaramio doktora gtmen gerek

• bende bir ara cok cikmisti sitresten igrenc görünüyodum.valla kanamasini yada sizisini göze alarak.önce kaynayan suya tuttum havlu ile kapattim buhar disari degil direkt yüzüme gelsin die ve ölü deriyi temizledim..sonra dedimya akneler iltihapliydi. herseyi göze alarak birgün sonra yaptim cok sizladi cünkü limon dezenfekte ediyor ondan. yogurtta nemlendiriyor. ve bunu bikac hafta yaptim iltihaplari gitti kizardilar sonrada yok oldular izleride kalmadi.doktorada gitimistim ise yaramadi dogali yap

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...