Suudi Arabistan hakkında bilgisi olan var mı?

Orada kadınların durumu ne? Alışveriş merkezleri varmış mesela Türkiye'deki gibi kadın kadına çıkıp gidebiliyor muyuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• İran'a gittim. Ve suudi arabistan'ın daha sıkı olduğunu öğrendim. İran'da bayanlar bir ton makyajla kafasının yarısını açıkta bırakabilecek şekilde örtünebiliyorlar. Erkekli kızlı gezilebilir mi gezilebilir çünkü ben gezerken çok fazla genç erkek ve kız yanyana görüyordum ama asla öpüşen yakınlaşan görmedim. Affetmezler o zaman.

Suudi arabistan vahabi bildiğim kadarıyla. Sen ailenden birisi olmadan dışarı çıkamıyorsun. erkek arkadaşın var diyelim. görüşmen için ailenden erkek olan birisi seninle gelmeli. Başını asla açamazsın. kadın kadına alışverişe gidemezsin. araba kullanamazsın. muhafazakar birisi değilsen rahat edemezsin. Kılıçla idam ediliyorsun ve recm cezası da hala var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Her şeyi medyada gördüğünüz gibi sanmayın arkadaşlar.

Rahat bir ülke çoğu şehirlerinde Türkiye'den çok daha rahat.

0|0
    0|0
  • Nikahlı eşin ya da erkek bir aile büyüğün olmadan dışarı çıkamazsın. Riyad'ta bu durum daha sıkı.

0|0
    0|0
  • AVMler kıyamet gibi millet deli para harcıyor, normal gezilebilecek yer yok ondan hep alışveriş

0|0
    0|0
  • gece 3 te cumartesi olcak ama çocuklarıyla gidebiliyorlarmış alışverişe. hüsnü mahalli nin lafı oyle demişti.

0|0
    0|0
  • yillarim orda gecti

1|0
    0|0
  • arabistan hakkında bilgi çok muş ya kuzey kore , dünyanın en gizli ülkesi .

0|0
    0|0
  • Yabancılar için mevzu biraz daha farklı orada.Yabancıların durumunu araştırman lazım.

0|0
    0|0
  • ora türkiyeden daha modern

0|0
    0|0
  • Ezber Bozan Bir Yerdir..Çok Katı Kuralları Vardır.Erkeksiz Olmaz vs.vs.

0|0
    0|0
  • mars gezegeninden bahseder gibi sormuşun :))

0|0
    0|0
  • kadinlarin araba kullanmasi yasak galiba

0|0
    0|0
  • kadın kadına gidip alışveriş yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Arabistan çok güzel ben 4 kez gittim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...