Avusturya viyana yasam nasil?

Viyana da yasam nasil hem calisip hem okuyabilir miyim? Aranizda yasayan var mi? Bilgi verir misiniz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• daha özür ve daha rahat bir yaşam biçimi olan ülkeleri seçerseniz bu iki işi yapmanız daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Geçenlerde Viyana'ya gezmeye gittim. Bir kere benim bulunduğum ülkeye göre aşırı pahalı geldi. Bizim burada hava sıcacıkken orada kar yağdı ve biryerlerim dondu. İnsanları acayip soğuk. Şehir genel itibariyle çok düzgün. Ama açıkçası ben hiç etkilenmedim Viyana'dan. Bir Prag gibi değil.

0|0
    0|0
  • Yaşam çok güzel bu yaz bende gideceğim sürekli kalmayı planlıyorum orda güzel yer orada yaşayan yakın akrabalarım kuzenlerim falan var

0|0
    0|0
    • Evet yaşam güzel olduğu söylediler biraz Pahalımış benimde akrabalar var bu yazın sonunda belli olucak kısmetse gidicem

• İşallah giderim zaten dil okuluna gitmeyi düşünüyorum bir yandanda çalışabilirim diye düşündüm

• Çalışma biraz zor kaçak çalışmak zorunda kalırsın oda olurmu bilmiyorum daha önce hiç gittin mi vizen varmı?

• Pahalı bir Kenttir Viyana gelişmiş bir Ülke ancak iş bulman için Önce dil sorununu halletmen gerek.

0|0
    0|0
    • Pahalı oldugunu biliyorum o yüzden dil okuluna gidicem

• Viyanaa orada yaşanır benc

0|0
    0|0
  • Bende onu avustıralyada vajınalar nasıl diye okudum mk :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem okuyup hem calisabilirsin , yasam güzel biraz pahali

0|0
    0|0
    • Evet Pahalı bir ülke ama en azından yaşam kaliteli oldugunu biliyorum orda dil okulları nasıl bilginiz var mı?

Yükleniyor...