Kapat

İlk buluşmada nereye götürebilirim?

çok değer verdiğim ve sanırsam hoşlandığım kızla uzun yıllardan sonra ilk defa buluşacağız, son zamanlarda facebook'tan konuşuyoruz ama şimdi yüz yüze olacağı için çok heyecan sardı beni ve ayrıca küçükte bir sürprizim var ona karşı. her şey düzgün olsun istiyorum bu sefer

Güncellemeler:
surprizi ne zaman verirsem cok etkileyici olur oyle hemen bulusmanin basinda olmaz heralde :)

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• tek taşmı ladın :)

0|0
    0|0
    • ii iihh, kolye aldim :) ogrenciyim daha ben su universite bitsin az kaldi, ileride hemen onu da alacagim. Zaten onu da alirken 1 saat secemedim, cunku ilk defa aldigim icin 1 kiza boyle bir sey icimin rahat edecegi bir sey olsun istedim ve aldim.

• ne kadar güzel tebrik ederim seni.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• süprizini merak ettm :) ilk bulşmada öyle abartı bi yere götrmene gerek yok fazla kasmasın ortam .hoş bi cafede oturup bişeyler içebilirsiniz

0|0
    0|0
    • oyle abartilacak bir sey değil ama hosuna gider diye umuyorum :) surprizlerden cok hoslaniyor o yuzden.

• denize karşı bir yere gidin. sürprizi tam ayrılacakken verebilirsin.

0|0
    0|0
    • aniden vermeyi planliyorum, denize karsi neresi olabilir mesela ?

• emirgan tarafı olabilir istanbul için. bilemiyorum orasını sen bul.

• Açık hava bir sinema salonuna götürebilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • bence şık bir akşam yemeğine çıkarmalısın..çok da romantik olur

0|0
    0|0
    • kararsizlik cok kotu bir sey ama o aklimada yemekte vermek istiyorum surprizi cunku

• açık hava :)

0|0
    0|0
  • kokoreççiye gidin off daha ne :D:D

0|0
    0|0
  • Güzel bir cafeye götürebilirsin.

0|0
    0|0
    • kararsizim cok :(

• arastirma yaptim haftasonu ve bugun. liste yaptim eledim cafeleri ve bunlar kaldi; Midpoint(Cadde ve Bebek'te farketmez), Cafe Cadde, Kaf:f (Besiktas'ta surekli gittigi yerlerdenmis) ve Cafe de Paris. Bunlardan biri olacak goturecegim yerler, ne dersin ?

• İStanbul'u bilmiyorum. Fiziksel olarak güzel bir yer olsun yeterli bence.

Erkekler Ne Diyor 6

• sürprizi falan bırak hediyeyle kız tavlamaya çalışan sıradanlardan olma ve tavsiyem..hak etmeyen kimseye çay dahi ısmarlama hak etmesini bekle.. ilk buluşmada unutamayacağı heyecanlı bişeyler bulabilirsen güzel olur ancak ayarlanmış gibi durmaması daha etkili olur tamamen spontane gelişiyormuş gibi bir havayla unutulmaz bir gün yaşasanız sen söylemeden kızda senden hoşlanmaya başlayabilir .. klasik bir buluşma tarzı olacaksa sinema falan gibi yani.. kesinlikle aksiyon ya da korku-gerilim filmine götür bilimsel olarak kanıtlanmış bişey bu :D

0|0
    0|0
  • Ciğerci Adnan Usta ya götrmede neresi olduğu fark etmez .)

0|0
    0|0
  • luna parka götür eski günleri aklına gelsin nostaliji eşiliğinde bir buluşma

1|0
    0|0
  • İstanbul'da mı oturuyorsun?

0|0
    0|0
  • Paran varsa ve Istanbuldaysan Qubbe'yi tavsiye ederim:) Kız sana aşık olabilir hemen:)

0|0
    0|0
    • mekan cok guzel degerlendirmeye alinmistir daha karar veremedim ama verecegim en kisa zamanda

• Mekan elbette güzel dostum Istanbulun en lüks mekanlarından biri:) Ama bütçen biraz daha kısıtlıysa Leb-i Deryayı tavsiye edebilriim. Orası da iyidir.Çok masrafın olmaz ufak çaplı bişeyler atıştırıp 2kadeh içki içerseniz 100e çıkarsın. Beyoğlunda Richmond hotelin en üst katında ve kumbaracı yokuşunda olmak üzre 2şubesi var. Telefonla rezervasyon yaptır:) Menü fiyatları da nette vardır muhtemelen kontrol et.

• buluşmaını ilk on dakikasında ver buluşmanın tadına tad katacaksa baştan yapsın bunu

0|0
    0|0
    • oyle dusunuyordum bende basta ama sonra aniden boyle guldugumuz ortamin iyi oldugu anda vermeyi planliyorum oyle daha iyi olacak gibi duruyor.

Yükleniyor...