Her basarili erkegin arkasinda nasil bir kadin vardir?

Ben guzel bir kadin diyorum annemse zeki diyor tartisiyoruz size gore ne peki

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

• Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın yoktur, her başarılı erkeğin ''gölgesinde'' bir kadın vardır. Bir erkekten başarılı olmak, onların önüne geçmek hadlerine olmadığından, yalnızca gölgelerinde serinlemekle yetinirler. Bunu bilen erkekte, kadını üzülmesin, sıkılmasın diye onu pohpohlama mayetinde pembe yalanlar söyleyebilir..

0|0
    0|0
    • kardes boyle kadinlari kucumseyerek de sen kaybedersin ayrim yapmamaya calis derim sana cunku bu senin sonun olur

• Sonumu getirecek olan sanal alem midir? Kimsenin kibrini okşayacak durumda değilim, realite yaklaşıp, olanı belirttim..

• Sen kadinlarin kucumsememeyi sanal alem olarak goruyorsan bir problem var

• Her yönüyle sevdiğin bir kadın vardır..

2|0
    0|0
  • Kadın güce itaat eder başarıyı bulmuş erkeklerin yanında durmak erkeklerin başarısıyla gururlanmaktır yaradılışı. Bugün senin arkanda duran kadın yarın başarını kaybettiğinde arkandan bıçağı ilk sokan olacaktır.

0|0
    0|0
    • Yani sonuc guclu kadin mi vardir

• Zeki ama güzel bir kadına da başaralı bir adam güvenemez yani anlayacağın güzel olmakla beraber erkeğinin egosunu şişirecek aptal bir kadın olması her koşulda idealdir.

• Yani zeki kadin senide bitire bilir saf duygularla seni ovecek yukseltcek birine ihtiyac vardir

• Bence anlayışlı kadın.

0|0
    0|0
  • Hem tehlikeli hem güzel 😒

0|0
    0|0
  • bence de zeki :)

0|0
    0|0
  • Bana gore yok ama senin acindan dusuncek olursam zeki kadindir, zaten zeki kadinlar guzeldir

0|0
    0|0
  • güzellik başkasının başarısına nasıl yardım etsin? Annen 100% haklı...

0|0
    0|0
  • her basarılı erkegın arkdasında, evladının bezini yıkamktan imtina etmeyen kadın vardır

0|0
    0|0
    • Dostum bu bir ayrim değil butun anneler boyle

• kardeş su sitede tipim nasıl tırnagım nasıl suram buram nasıl diye soran kızların anne olacagını vede dediğim zahmete katlanabileceklerini düşünüyormusun. kabul senin annen girer o zahmete veya bir baskasını annesi. ben inanmıyorum acıkcası

• Senin inanip inanmamanla olcak is degil sen bu sitedeki kizlarin icini nerden biliyon anne olunca olgunlasip yapcaklar belki nerden biliyon kusura bakma basma kalip konusuyorsun

• Yemek yapmayı iyi bilen bir kadın vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...