Çizgi roman tavsiyeleri neler?

Merhaba aarrkadaşlar ya çizgi roman okumaya başlamak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz hangisi daha güzel sizce?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce biliyorsan oldukça fazla alternatifin var.

Türkçe olsun diyorsan ülkemizde düzenli yayınlanan seriler arasında Dylan-Dog'u tavsiye ederim. Tarzını seversen Dampyr'de sağlam hikaye kurgusuyla ilerleyen bir seridir. Daha edebi felsefik şeyler arıyorsan Sandman serisi sanat eseridir. Avengers ve Örümcek Adam'da çizgilerin çekiciliğiyle tavsiye edilir seriler.

İngilizcem var diyorsan Batman'in özellikle New 52 serisi (court of the owl) yepyeni bir başlangıç yaptı sende ordan başlayabilirsin. Dc comics'ten Nightwing'de gayet iyi kurguya sahiptir. Marvel'da şu an en iyi seri olarak Daredevil görünüyor ki kendisi ayrıca en sevdiğim çizgi roman karakteridir özellikle tavsiye ederim.

Ayrıca Daredevil'ın türkçe yayınlanmış olan 6 cildini Kadıköy - Gerekli Şeyler ve Beşiktaş - Arkabahçe Yyaıncılık'tan temin edebilirsin.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için ama bana türkçe birşeyler lazım vakit geçirebileceğim uykusuz penguen tarzında biseyler bu kadar derine gitmiyim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• uykusuz yayınlarını takip etmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • manga oku dostum.one piece ye başla bitir.sonra animesini izlersin.istersen daha sonra naruto ,death note, bleach ,hajime no ippo diye devam edersin ..

0|0
    0|0
    • bu çizgi romanlar türkçemi

• Türkiyede Bulamazsın.Genelde Japonya nın Bunlar.Eski Sayılarınkini Bulamazsın ama Güncel Olarak Çeviri Yapan Birsürü Çeviri Takımı Var.Güncelde Sıkıntı Yaşamazsın Yani.Tabii Burdada Anime Devreye Giriyor :D Sıkıntı Yaşamadan İzlersin.Tavsiyem One Piece İle Başlaman Yönünde..

• link burdan izleyebilirsin.Filler Kısımları İzleme.Bitirdiğinde Kaldığın Yerden, Mangadan Devam Edersin

• gel manga oku.death note u tawsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kötü Kedi şeraffettin...Cabbar Baba

1|0
    0|0
Yükleniyor...