Kitap seçmek için bir kaç kitap beğendim?

Hangisi gençler? Kitap Seçemiyorum lütfen yardım :)

• Bana İkimizi Anlat
    12% (2)27% (3)18% (5)Oy Ver
  • Sabah Uykum
    24% (4)45% (5)32% (9)Oy Ver
  • Aynı Yıldızın Altında
    35% (6)18% (2)29% (8)Oy Ver
  • Yoksa Hayat Gençken Daha Mı Zor
    29% (5)10% (1)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bana İkimiz Anlatve Sabah Uykum'un yazarı Ahmet Batman.
Aynı Yıldızın Altında kitabının yazarı John... diye bişiydi.
Yoksa Hayat Gençken Daha Mı Zor KİTABININ yazarı İpek Ongun

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi sıkkı olmadigk icin oylamaya katilmadim hepsi cok guzel kitaplar bana ikimizi anlat ve sabah uykum kitaplari deneme turunden cok guzel okumalisin ayni yildizin altinda ask romani yoksa hayat gencken daha mi zor da ipek ongunun bir kitabi o kadinin butun kitaplarini okudum ama ne yalan soylim bunu okuyamadim ama guzel dkye duydum bnce hepsini oku

0|0
    0|0
    • Saol çok işime yaradı :)

• Oooooo süpersin aynen. Eskiden hiç sevmezdim bizim okulda bir hoca var ya bir ayda 300 sayfalık 12 kitap diyor ortaokula gidiyorummm yani insaf be eskiden onun inadına okumuyodum geçen gittim konuştum öyle böyle dedim falan o da ne kadar istersen o kadar oku dedi bu yüzden rahat olduğum için şimdi daha çokokuyorum :)

• Ne güzel benim kitap okuma alisganliğim cocukluktan hatta ipek ongunun kitaplari sayesinde okumaya alistim 😊

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 9

• D bence :)

0|0
    0|0
  • ayni yildizin altinda.

0|0
    0|0
  • Hepsi güzel ama İpek Ongun'la büyüdüğüm için onun kitabını seçiyorum.

0|0
    0|0
  • Ahmet Batman'ın kitaplarını kesinlikle öneriyorum. Mutlaka oku, pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
  • Bunlar yerine al eline bülbülü öldürmek veya anna kareninayı oku

1|0
    0|0
    • Anna Karennayı beğenmedimm 2 ciltti ve hayyattan bezdimm yani ama saol yinede soruma değer verdiğin için. :)

• Kitap okuyanlar her zaman değerlidir canım sabahattin ali kürk mantolu madonnayı okumanı tavsiye ederim

• c didim

0|0
    0|0
  • C didim

0|0
    0|0
  • ahmet batman iyi de adam terkedilmiş kitapta kız seni terketmiş gibi oluyorsun

0|0
    0|0
  • Sabah Uykum

0|0
    0|0
Yükleniyor...