Zayıflama öyküleri neler?

nasıl kilo verdiniz, kaç kilo verdiniz, ne kadar zamanda verdiniz ve hangi yöntemleri uyguladınız...

(bende kilo vermek istiyorum da tavsiyelerinize ihtiyacım var)

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• eski gülerimi ozledim ... 4 kata cıkarken sürekli yoruluyordum eskıden boyle olmazdı deyıp... kılo vermem gerektıgını anladım... doktora gıttım ilk 15 gun 6-7 kılo verırsın dedı sonra hafatada 1 kılo vereceksın dedı... 2 ay duzenlı yap dedı sonra saglıklı beslenerek kılonu korursun dedı... ben 15 gunde 8 kılo verınce gerıye kalan kısmını yapmadım ... gunluk aldıgım kalorı yukselttım 2 ay degılde 5 ay da istediğim kıloda olayım sıkılır bırakırım dıye boyle yapıyorum ama keske doktorun dedıgını yapabılsem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlk önce tıbbi bir sorun var mı?Ona bakmak gerekiyor.Tsh hormonuna baktır mesela.Sonrasında eğer beslenmende sorun varsa ona göre davranırsın.

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok, bütün gün evdeyim, sosyal hayat sıfır, sürekli sigara ve KS... Ayda 20 kilo veriyor insan :))

0|0
    0|0
  • ne o ? zayıflamak mı istiyorsunuz ?

kıyafet bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz ?

cümle alem waffleları, profiterolleri götürürken sizin ağzınızın suyu mu akıyor ?

millet daracık giyip pantolonları kıçına yapışırken siz belinize kazak mı bağlıyorsunuz ?

hahhhhaayyyy tüm bu sorunların çözümü artık çok kolay ! ! !

koşma, şınav, mekik hepsine son ! ! !

bize ulaşın ; link

1|0
    3|0
  • link

bu linke iyi bak değerini bil...hazırlayan kişi eşsiz bir enerji uzmanıdır

2|0
    0|0
  • ben 16 kilo verdim,zamanlı ve dengeli beslenerek,

0|0
    0|0
  • 1 haftada 5 kilo vermiştim. sabah bol peynirli 2 yumurta 1 dilim kepek ekmeği. öğlen biftek veya tavuk ,balık kızartması (az miktarda ama) yanında da bol salata. bundan sonra uyuyana kadar sadece salata :D 1 hafta sonra annem geldi ve yaptığı müthiş yemeklerden dolayı bu diyetim son buldu :D

1|0
    0|0
  • iki ay gibi bir süre daha olmadı 4-5 kilo vermişim. ilk bir ay neredeyse gramına kadar aynıydı 80.6.

şu an 76 seviyelerinde

yediklerimde çok değişiklik yok sadece tatlı az yiyorum. spor sadece bu etkiyi yapan.

gidip yağ oranını da ölçtürecektim iyi hatırlattın

0|0
    0|0
  • Ben su anda sadece 5 kilo vedm 2 haftada b ir 5 kilo daha vermeyi planlıyorum.Sabahları kalktıgımda yeşil çay içiyorum öğlene kadar tok tutuyor. Öğlen bir kase çorba bir kase yoğurt veya cacık yanında sebze yemeği yiyorum.Akşamda meyve ve bir bardak yeşil çay bu şekilde zayıflıyorum her gün 200gr flan veriyorum.

0|0
    0|0
  • Günde 1800 kalori aldım (kadınlar için 1500). yani beslenme programımı buna göre yaptım. bisiklet ve yürüyüş ile de destekledim. 3 ayda 15 kilo :))

0|0
    0|0
  • her sabah aç karnına bir bardak ılık suya yarım limon sık ve iç yağları eritir, tuz şeker ve un hayatındsan tamamen çıkarma ama çok az ye, ve porsiyonlarını küçült , başka bişeye gerek yok

0|0
    0|0
  • :D hiç takip etmedım ne verme ne alma ihtiyacı duymadım her zaman taş gibiyimdir :D

0|0
    0|0
  • en iyisi kendine bir çalışma düzeni kur ve mekik çek çok faydası olur sakın unutma

0|0
    0|0
  • askerde 10 kilo vermiştim :) hemde 2 ayda :D

0|0
    0|0
    • ben de bro 72 mi neydim geldiğimde kahvaltıda biraz ve öğle yemeği yiyordum o da dışarıda. öğlen hayvan gibi yiyordum ama yine de vermiştim:)

• hehe yok la ben adam gibi koşmadım koşacak yer bile yoktu ama işte o psikoloji düzenli saatler, az yemek falan veriyor insan :))

• Spor spor spor.

0|0
    0|0
  • doğuştan fitim maşallah

0|0
    0|0
  • günlerden birgün 80 kiloydum sıkıştım ve tuvalete gittim.çıktığımda 79 kiloydum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• uzun hikaye :) valla senelerce uğraştım 3 kilo ver 5 kilo al. ömrüm boyunca kabız ol. deli gibi ye. yada aç günler geceler geçir. en son dedim kendime ben ne yapyorum? kilolu bi kadın olmak zorundamıyım yada bu benim kaderim mi. en so 1,55 boyuma rağmen 75,5 kilo oldum. doğru diyetisyene. ne dediyse yaptım sağlıklı bi şekilde aç kalmadan nasıl zayıflanabiliceğini öğrendim. şimdi allaha şükür 58 kiloyum. 8 ay gibi bi sürede verdim kilolarımı. sabrettim rejimdeyim demedim hiç bir zaman ne kendime ne başkasına. sadece ben artık dengeli besleniyorum dedim. hala da dengeli besleniyorum. MUTLUYUM

1|1
    0|0
  • Herhangi bir kilo sorunu yaşamadım hiç ama dönem dönem 1-2 kilo falan aldığım olursa pul biber yemeye başlarım ve her gün de düzenli light yogurt yiyorum ikisi de metabolizmayı hızlandırıp kilo vermeye yağ yakmaya yardımcı olduğundan fayda görüyorum.

1|0
    0|0
  • hiç zayıflama öyküm olmadı keşke olaydı:(

0|0
    0|0
  • az yemek bol egzersiz..

0|0
    0|0
  • Spor yaparak ve düzenli beslenerek ve sadece 3 ay sürdü ...

0|0
    0|0
  • Kahvaltımı kral gibi yaptım, öğle yemeğimi prens gibi, akşam yemeğimi fakir gibi yedim.

0|1
    0|0
  • unutkanlık ve üşengeçlik.

yemek yemeyi unutuyorsun sorun çözülüyor.

0|0
    0|0
  • genetik...

0|0
    0|0
  • Sevgilinden ayrıl.

0|0
    0|0
Yükleniyor...