Dans Yatay İlişkilerin Dikey Tatbikidir?

Dans ederken sevişir gibi mi dans edersiniz yoksa mesafeli mi? :-P
dans ederken partnerinizin belini kavrayıp, tüm hakimiyeti ele alır mısınız? :)

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hakimiyet bende olur ama karanlık veya baş başa ortamda daha bir çekici olur

1|0
    0|0
    • karanlık değil de loş olucak. o vakit değmesin model size :D

• hep bilindik şeyler bunlar :-P

• Hmm :) nefessiz kalircasina dudaklara yapisip nefesini karsindakinden alip yavaş yavaş bol köpüklü kuvete ilerlemek:))

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu konuda bernard shawla aynı fikirde değilim yani dans etmek insana özgü bişeydir ve birisi çıkıpta bana hayvanlarda dans ediyor derse hayır onlar kur yapıyor derim ve eğer bizde bunu böyle yapıyorsak dans etmiyor kur yapıyor oluruz ve bir amaç değil araç oluyor o zaman bu aktivite, misal ben mesela dans etmeyi sevmem ama dans ettiğim kişi hoşuma gidiyorsa buna katlanırım böylece kendimle çelişiyorum değilmi o zaman bernard shaw haklı çıkıyor ama ben buna dans demiyorum kur yapmak diyorum biliyorum biraz kafa karıştırıcı oldu ama :)

0|0
    0|0
  • Haydaaa. Hiç aklıma öyle bir tabir gelmemişti. Soruna gelince ortama. Birileri varsa mesafe. Yalnızssak şehvet dorukta

1|0
    0|0
  • dansın bıtmesıne yakın kulaga bır yerleremı kacsak acaba yalnız denıyorsa dans odur işte:)

0|0
    0|0
  • Etseydim sevisir gibi ederdim :D

1|0
    0|0
  • Dans etmesini bilmem

0|0
    0|0
  • Evt dans ederken vücut dilini konuştururum ve partnerimin aklını alırım. :)

1|0
    0|0
    • waaoow :D

• nasıl oluyormuş o dans terapisisi :)

• Dans ederken duyguların yoğunlaşır ve zevkin doruğuna çıkarsın işte kasteddiğim buydu :))

• Dansin kuralı Bu

1|0
    0|0
  • dans etmesini bilirim dans ederken hakimiyet bende olur ve romantik öpüşmeli sarmaş dolaş bir dans ederiz ve o dans bittiyse yatakta devam eder

0|0
    0|0
  • tek vücut olmak zaten asıl hüner sevişmek gibi müthiş bir uyum istiyor dansta.

0|0
    0|0
  • Sevişirimmm

0|0
    0|0
  • Aynen oyle kavramak lazim degil mi sencede

1|0
    0|0
    • kesinlikle sen olayı kavramışsın :D

• Cok cahilsin ya valla bak

• Baksana bana bir .

Kızlar Ne Diyor 1

• Wuhuuu! Uzun zamandir gordugum en guzel soru :)) Sonunda biri saglam bir soru sordu. Kimle dans ettigime bagli :))

1|0
    0|0
    • mersi kuzum :)
      gizli sordum yavşamasınlar ama yok yavşamak kaçınılmaz bu platformda :D

• Gizli ya da acik farketmiyor maalesef ki kiz olsun yeter sloganiyla hallediyolar islerini

• aynen öyle tatlım :-S

Yükleniyor...