Erdoğan'ı eleştiren bu şarkı sözünü analiz edebilir misiniz?

Atarlı mıyım? Bilmem
elit miymişim ben?
Hiç bir şey gelmez ellerimden
ama korkun siz dilimden
çünkü dios yazdı bunu
söyleyen melih memelibağ
Eyvallahlar eskidi bizde
yollayın kaldıysa sizde

Cellat baktı cennetinden
altın popo minderinden
kurallar yazmış bir kağıda
baktım çok günahmış ağda

ahkam kesen çok burada
kurban kesen daha fazla
yasak şeyler de var ama
onları kurtaramaz tek çare
yapmak onlara kürtaj
Kürtaj

Ya şöyle ya böyle
her hüküm Mete güvenme
hem söyle hem dinle
yiyorsa konuş benimle

Ya şöyle ya böyle
her hüküm Mete güvenme
Hem öyle hem 'din'le
yiyorsa konuş yüzüne

bir tanrı O. DİN'le
yiyorsa konuş Emine

Tüy bitti dilimde
hâla sıfırız bilimde
ararsan alim çok
imam bayıldı buna çok

Ucuz fabrika kurmuş
yalan seri üretimde
yasal yollar var ama
onları kurtaramaz tek çare
demek, bunlar 'montaj'
Montaj

Güncellemeler:
Upupup

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bazilari ulkeyle, yabanci 42 milletle ugrasirken bazilarida oturmus tekerleme yazip bişey yaptim sanio iste. dunya boyle biyer ^_^ tayyip ciller ecevit farketmez, devlet yonetmeyi kolay bisey sanmasinlar, o uydurduklari 2 tekerleme kadar basit değil dünya...

1|0
    0|0
  • Hedef 2023 dagilin :)

1|0
    0|0
  • bir işi bilen yapar, bilemeyen çamur atar. ama bilmezlerki çamuru atmadan önce ilk onların eli çamur olacak..

0|0
    0|0
    • Çamur atmak derken? Ses kayitlari var e pes yani :)

• Hay gerizekalı. Kemal kılıcdarogluna yapabiliyorlarsa , Recep Tayyip Erdoğanada yapabilirler demekki. Ama senin beyin sıvın azalmış guzelim anlayamazsın. İdrak etmek muhim sey hadi banada cak engeli. Korkaklar hep boyle yapar. Yiyosa arkadasın engelini kaldırda beynine cimlastik yaptıralım 😄

• @karıncahikayesi1 kılıçdaroğlunun sarf ettiği cümleler montajlanmış, bilal "paraları sıfırlayamadım" cümlesini nerede kurdu da montajı yapılacak? :D kılıçdarogluna yapılan montajla digeri arasindaki farkı anlayamayan cahil kesim of cahil kesim offf cehalet off :))

• "Ben İmam Hatip mezunu başbakanı hazmedemiyorum" diyen bir Genelkurmay Başkanı vardı "Sizin"
    Bunların hepsi alnı secde gören bir insan olduğu için, yurtlarda ve evdelerde kız-erkek kalmaya karşı olduğu için. Çaldı çaldı diyorsunuz ya siz orumcekler Kemal Bey SGK başında iken 14 yaşında ki "çocuklarını" sigortalı yaptı.
    Hastanelerde saatlerce sıra beklerdik muayene olmak için simdi dakika sürüyor.
    Sizin gibi insanlara pardon musvettelerine çok çok yaptı bu BüyükAdam benim veya savunan hiç kimsenin babasının oğlu değil ama ben hizmete bakarım hizmete.
    Yaşınız benden büyük ithamlarımdan dolayı özür diliyorum, saygılar.

0|0
    0|0
    • Hizmete bakarmış. Toplumsal konularda felsefe yapamayan salak beyinler gelir adaletsizliginde 2. Sirada oldugumuzu da bilmiyor. Hastane sirasi ne alaka bre cehalet? İnsan hakları ihlali yapilan bir yerde hastane sirasi beklemesen ne olacak? Her seyi siz cahiller biliyorsunuz anasini satayim.

Kemalden bana ne? Bir arkadasim (universiteli tabii ki) siz cahil akp secmenlerini iyi analiz etmrk icin akp mitingine gitmis donuste bize anlatti, orasi futbol stadi gibiydi diyor. Tamamen icgudulerle ve taraftar kafasinda hareket ediyormussunuz. Sadece akp vs chp tayyp vs kemal muhabbetlrri dönüyordu siyaset algilari bundan ibaret dedi. Simdi ne zaman tayyibi elestirsem hemen chp kemal muhabbet aciyorsunuz hepiniz :) biraz idrak!

• Bhahahahaha iyiymiş

0|0
    0|0
  • edemem

0|0
    0|0
  • Rap yazdığını sanmış gerizekalı.

0|0
    0|0
  • Xd xd

0|0
    0|0