Sevgilimin yanında olunca elim ayağım birbirine dolanıyor

ben normalde şiir yazıp çevremdeki insanlar tarafından taktır alan biriyim ama sevgilimin yanında olunca elim ayağım birbirine dolanıyor ! ben bunu gerçekten seviyor muyumdur yoksa eskilerden kalma bi tedirginlik midir bilemedim :\:\ ?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayat da garanti olan birşey var mı dostum ölümden başka.. Bu gün senin yarın başkasının ya da hep senin ihtimaller ihtimaller.. Sen elinden gelenin en iyisini yap dürüst ol, senden giden kaybeder, gelen kazanır..

0|0
    0|0
    • gıden oturdugu tahtı ıyı kullanmazsa gelen ıcın hıc bır anlamı yoktur ama yanlıs mıyım kardesım ? sen yırtılmıs parcalanmıs bır bır sey gordugunde pacavra dersın , işte benden gidende kalbımı o sekılde yaptı dıyebılırım ..

• muhakkak cezayı cekenın bır sucu vardır ? sen sucsuz bır insanı döver mısın ?

pekı yaradan neden sucsuz bır kuluna acı yüklesin ?

• suçlu bile değilse o cezayı kabullendiği için suçludur.. Çünkü onun iradesi daha güçlüdür..

• Elinin, ayağının birbirine dolaşması kesinlikle bir duygudan kaynaklanır, Ama bu sevgimi bilinmez, belki onu arzuluyor da olabilirsin...

0|0
    0|0
    • yok yok arzulamak gıbı bısey değıl bu .. gecmıste sevgılıden gördugum bı sebepten dolayı acabalardan kaynaklanan bı karmasa var aklımda buda eskısı gıb olur mu dıye .s ama sevmıyorda deılım .s

• Olasılık her zaman vardır. Senin üzerine düşen olasılıkları en aza indirmek.

• farklı bı bakış acısı kardesım buda .. ama senıde dınlıcem saol :)

• Şiirler para etmiyor artık kardeşim.. Bende şiir ve söz yazarlığı yapıyorum.. Artık belagat sanatı 5 para etmiyor..

Sevdiğine okuma yazdığın şiirleri... Buradan bu konu hakkında çok tepkiler, alırsın. Tecrübeyle sabittir..

0|1
    0|0
  • pervane şem'ine yaklaşınca ne oluyosa o oluyodur sana da gayet normal

0|0
    0|0
  • sen bilemediysen ben nerden bileyim aga. Yapma Allahın sen:))

0|0
    0|0
    • ya kardesım öyle böyle değil halımı anlatamadım sanrım :( bu benim 2 sevgılım ılkı zamanın akısına uyup aklıma getıremeyecegım seyler yaptı acaba dıyorum! acaba.. bu kızda yapar mı bu kıza karsı deger verıyroum ama ya bosaysa.. anlata bıldım mı :\

• sen kardeşşsın yaa cansın ya.. eyw dostum benım cok tesekkur ederım

• Eyw kardeşim.:)) rica ederim. Dostum ya:))

• heycan seviyosun ama heycanlısın tedirginlikle alakası yok rahat olsan gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
  • şiir yazmak hayal kurmaktan başka bir şey değil

sevgiline karşı gerçekçi ol

duygunu onun yüzüne söyle

bu yalanı ona sakın söyleme

0|0
    0|0
  • dur bi hissedeyim orendiimde donerim sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...