E-book indirmek istiyorum. Özellikle yeni kitaplarin bulundugu site önerileri?

bir de e-pub formatinda istiyorum. kitap olmasa da yalanciktan sayfa cevirmek hosuma gidiyor. bazen usenip kulaklikla falan dinliyorum. idefixi biliyorum bir tek. o kadar da cahilim iste bu mevzuda :-).

lakin orada da istedigim kitaplarin hepsi yok :-(.

kapana kisilmis gibiyim. not icin defter kullanmaya useniyorum. kitap tasi demeyin.

ingilizce de olabilir. visa orada da gecerli degil mi? soyle guvenilir yayinevine ait e-book satan yerler var mi?

muhtemelen istedigim kitaplarin e-bookunu turkce bulamam. hos bulsam da berbat ceviriyorlar can haric.

site alayim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• yardır torentten

0|0
    0|0
    • idefix cok mkcik ya. resmen kitapla ayni fiyata satiyor. turkceleri gayet yardiracagim. o ne mk.

• klasikleri hepsi bedava veriyor. yeni cikanlarda geciriyorlar. kitabi 11tl diyelim ebooku 8 idefixte. hayvan gibi vergi aliyorlar. ileride duzelir belki bekliyorum. 100 kusur kitap bedava yoksa. amazon iyi. amazon guzel. ingilizcem olmasa sictiydim ama o kesin.

• Torrentten feci yardiriyorum beyb. Sinavlar gecsin epuba cevirip agzini yuzunu kitacagim kitaplarin yuppiy.

Erkekler Ne Diyor 6

• amazon.

azw olur formatı hemen hepsinin ama converter programlar ya da online converter lar ile çevirebilirsin.

barnes & noble da var, burada direkt epub olması gerek, pek işim olmadı zamanında bir-iki olmuştu sadece ama iyidir aslında

1|0
    0|0
    • barnesa baktim yok pek fazla bir sey. amazondaki kindle version yazan sey ebook degil mi? paperwork dedigimiz ne o zaman.

• hihi iki kisinin bildigi sir degildir zabrabaw.

kurtlar vadisi sitayla oldu. idare ediverin. asil benden tenks.

• iphone'nun çok güzel app.lar var

0|0
    0|0
  • evet beybi sorunu gordum sirf guncelleme manyagi olmak icin geldim hadi basla

0|2
    1|0
  • Sen artık intersosyal olmuşsun şekerim

1|0
    0|0
    • o ne yahu? ciddi cahilim.

• :-). cozuldu bence mevzu.

• evet çözüldüyse sorun yok

• ebook mu war indirion :P

0|0
    0|0
  • Kitabı istiyosun.. Formatıda e-pub istiyorsun.. Rardan bir seri çekip converter kullanacaksın..

0|0
    0|0
    • parasini bastirip alamiyor muyuz :(

• bohuu kim yapcak benim yerime. kadin kismisi teknoloji ozurlu :-(.

• you are engineer ama bayan :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...