Klasik gitardan anlayan varsa bakabilir mi?

Gitarımın tellerinde sanırım bir sorun var bilmiyorum her telin de sesi normale göre biraz kalın çıkıyo o yüzden akorları da kullanamıyorum ne yapmam gerekiyo. Ayrıca gitara yeni başladım sayılır pek de pahalı bir gitar almadım 130 lira felan

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Akordu bozulmuştur. Tunner var mı

0|1
    0|0
    • Arkadaşın dediği Akort cihazı veya akıllı telefonundan tunner programları var.

• Akoru bozuktur gitarın kalın ses vermesi o yüzden normal GuitarTuna programını indir ve kolayca akorunu düzeltebilirsin gitarının pahalı olması sesının ıyı cıkacagı anlamınada gelmez benim gitarım 100liralk ama pahalı gitara 10 basar :)

0|0
    0|0
  • Telefonun androidse akord programı önerecem gitarın akordu yok

0|0
    0|0
    • Ya aslında ben bir program indirdim pitchlab lite diye ordan yapıyorum ama sanırım yapamıyorum siz önerin

• Bugün bilen birine yaptırdım akordunu ama akorlara bastigimda doğru sesi alamıyorum mesela Em akoruna basıyorum ama ses kalın ve farklı çıkıyo

• Daha ince ses istiyorsan kelepçe kullan bitane program var skorları tanıyan oyunlu flan ama adını hatırlamıyorum netten arastirsana

Kızlar Ne Diyor 1

• Google playden guitar tuner indir en iyisi hem hangi teli nerden cevirecegini gorursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...