Kitap önerir misiniz?

Ya arkadaşlar Beyler ve Bayanlar bende kitap okuma hastalığımı desem bağımlısımıyım desem bilemedim ve kitap okumayı gerçekten çok seviyorum ve artık okuyacak benim tarzımda bir kitap kalmadı. Benim tarzım derken macera aksiyon cinayet fantastik türlerini seviyorum klasik falan önermeyin yani bide dr den veya hepsiburada. comdan linkini falan atarsanız da olur. Gerçekten deliricem biraz daha kitap bulamazsam. Cevaplarını bekliyoruuum. :)

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• şu an okuyacağım kitap ismi endgame : çağrı kitapda şifre falan varmış arka sayfada yazan bu şekilde çözene yarım milyon ödül var. :) http://i.hizliresim.com/rQR76N.jpg

0|0
    0|0
    • oha çok iyi yazarı kim acaba çok merak ettim :)

• Evet kesinlikle çok dikkat çekici bir roman o yüzden para odulude şahane zaten bugün gidip alıyorum :)

• Hayırlı olsun o zaman şimdiden :) umarım pişman etmez bende çünkü merak ediyorum. Beklentilerimi karşılayabilecek mi? Tek düşündüğüm bu şu an :)

Erkekler Ne Diyor 9

• elif şafak aşk...

0|0
    0|0
    • Yabancı yazar okuyorum genellikle Türkiyedeki yazarlar bana göre pek iç açıcı değil. Yinede teşekkürler

• Uçurtma avcısı.

0|0
    0|0
  • Vatikan Casusu Juan Gomez-Jurado al klasik değil

0|0
    0|0
  • emrah serbes deli duman

0|0
    0|0
  • Sherlock holmes~ istediğini okuyabilirsiniz hepsi birbirinden iyidir

0|0
    0|0
  • ayşe kulin veda

0|0
    0|0
    • Yabancı yazar okuyorum genellikle Türkiyedeki yazarlar bana göre pek iç açıcı değil. Yinede teşekkürler

• bozkurtların ölümü-dirilişi Nihal Atsız

0|0
    0|0

• Yılmaz ergül ilk aşk

Tarih istersen tameşvarlı osman ağa sırplara esir düşmüş 11 yıl adamın hikayesi

siyasi istersen sosyalizme giriş

roman dersen sovyet ekolünün hepsi iyi dostoyevski suç ve ceza ile başla turganyev alain vs

Zaman kullanma sanatı iyi bir kitap okumadım bana önderiler tavisye ediyor herkes bilgin olsun

KPSS çalış ya da boşver :D

0|0
    0|0
    • Yabancı yazar okuyorum genellikle Türkiyedeki yazarlar bana göre pek iç açıcı değil. Yinede teşekkürler😃

• Hayır o anlamda demedim sadece Türkiye de binlerce yazar var ama hoşuma gitmiyor nedense

• bende sevmiyoruma rada bir iyi yazar çıkıyor tanınmamış yazarlar hem de :(

• aynı tür okumaktan sıkılmıyo musun :/

0|0
    0|0
    • hayır aslında alacağım neredeyse 63 kitap var ve gerçekten farklı karakterler ve farklı kurgular oldukça etkileyici. O yüzden de hiç sıkılmıyorum. :D

• bende yeni okumaya başladım okumak lazım. hadi kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...