Doğaüstü olaylara merakı olanlar var mi?

Parapsikolojiyle alakali onerebileceginiz kitaplar var mı ya da bu alana merakı olan var mı aranızda arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında pek ilgilenmiyorum yani kafa yorulacak şeyler gibi gelmiyor bana bir nevi kandırmacayla kanıtlanmış gerçeklik arasında bişey gibi ama bir ara carl gustav jung diye bir adamın yazdığı insan ruhuna yöneliş diye bir kitabı okumuştum ve belliki bu işlere iyi kafa yormuş etkileyiciydi.

0|0
    0|0
    • Önerin için teşekkürler.

• Uyurkende etki altına aliyolardi onu bir gece uyandım gayri ihtiyari başı one ve arkaya yavaş hareketlere hareket ediyordu uyurken uyandırma gereği duymadım o an alismistim çünkü bide onu öyle kabullenmistim yattım uyudum tekrar bende

• anladım zor bişey elbette ister sağlık sorunu olsun istersede başka bir güçten olduğu düşünülsün yaşayan ve yanındaki için zor şeyler

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğa üstü denmez görünmeyen denir. Bir zaman musallat olmuşlardı bana. Ama baco o müthiş insanların desteğiyle kurtuldum

0|0
    0|0
    • Çok yakın bir arkadasimida musallat olmuşlardı onun farklı ozellikleride vardı uykuyla uyaniklik arasında yasanacaklari görüyordu ama sonradan hatirlamiyordu

• kalp gözü açık insanlar görebilirler. benim bir arkadaşım var. kalp gözü ardına kadar açık ve neler gördüğüne inanamazsın

• Güçlü bir insan ki gorduklerinide kaldirabiliyo demekki ilginç bir özellik

• Astral seyahat turlarımız baslamıştır.

Görmek istiyorsan onları astral seyahate cik.

Ama bu amacla cikanin sonunun pek hayirli olacagini sanmiyorum :D

0|0
    0|0
  • 10 yıldır ilgileniyorum. Çok kişi. bilmez bile parapsikolojiiyi. İstersen yardımcı olurum sana. Şifacılık yapıyorum.

0|0
    0|0
    • Herhangi bir olay yaşamadım şükür ama bilirsin bilinmeyene karşı olan bitmez tükenmez o merakı

• Duru görü ve düşünce okuyan adam insanlar hep ilgimi çekmiştir

• Mesaj atar mısın bana

• Ben meraklıyjm

0|0
    0|0
  • doğa üstü yoktur biz görmediğimiz için öyle geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eskiden çok uğraşıyordum şimdi okadar değil, gölgeler kitabı adlı bir site vardı günümü orda geçiriyordum, halâ yaşıyorsa öneririm.

0|0
    0|0
  • Doğaüstü olaylardan kastin ne acebe?

0|0
    0|0
  • Ben ilgiliyim

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • fazla bulaşmamak gerek bu işlere