Tiyatro ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba ben tiyatro hastasıyım. Ve daha önceden kültür sanat merkezinde tiyatro eğitimi aldım fakat müjdat gezene yazılmak istiyorum ücretleri konuştum da fakat endişelerim var biraz. Eğer müjdat gezene gidersem gerçekten bir şeyleri başarır mıyım bilemiyorum vereceğin paraya da değer mi açıkçası bilemedim görüşlerinizi merak ediyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sahne'ye en cok yakisan sanatt kaynaginini eski yunan'dan alan rollerle belli bir senaryoyu seyircilere aktarmayi hedefleyen sanat dali.
    gunumuzde dogaclama yapilip sadece insanlari guldurme amacina yonelik olan sov'lar tiyatro diye nitelenemez.

sisifosun kayası misali..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tiyatro eğitimi sana sadece tiyatro yapmayı öğretmez. Hitabet öğretir, duruş öğretir, tavır öğretir, sosyalleşmeyi öğretir, pratik zekayı öğretir vs vs.

0|0
    0|0
  • Severim güzel

0|0
    0|0
  • bilemedim ki T_T

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Basaripi birtiyatro sanatcisi olursun ama tiyatro isi dizilerdeki gibi para getirmiyo bunuda bilmelisin dizilere cikacaginin garantisi yok müjdat gezene yazilursan sen sdc tiyatrocu olmak istiyosan ben ve kucuk. paralarla yetinirim diyorsan yazil dizi isi torpil isi tiyatro manevi haz aldirir guzel bir meslektr

0|0
    0|0
  • Hayatta herşeyi kazanca çevirebilir insan, tecrübe kazanırsın.. Ayrıca başarının anahtarı yine kendinde gizli, yazıl ve çok çalış, iyi olacaktır.. :)

0|0
    0|0
  • Pek sevmem

0|0
    1|0
Yükleniyor...