Death note (ölüm defteri) ni izleyenler var mı ?

japon animesi death note nin bu günlerde türkçe mangası piyasada alıp okuyon veya netten izleyen var mı? Beğendiniz mi ve yorumlarınız neler..?

• Bilmiyorum
    0% (0)33% (1)17% (1)Oy Ver
  • Evet
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Muhteşem
    100% (3)67% (2)83% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bu arada bi soru daha ryuzakinin ölürken tamamlayamadığı cümle ne dicekti acaba çok merak ediyorum :)

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Naruto One Piece den Sonra Anime/Mangalara Devam Etmemi Sağlamış,Düşünme Biçimimde Ciddi Değişiklikler Yaratmış Bir Seridir.Özellikle L Karakterine Hayranım.Hele "Ben Adaletim" veya "Sen Kira Olabilirim Değilsin.Sen Kirasın" Gibi Sözleri Gerçekten Muhteşemdi..

1|0
    0|0
    • L kim hayran değil ki ölümü bile güzeldi

• Öyle..Valla Ne Yalan Söyleyim Düşünce Biçimine Bile Özendim.O Derece Sevdiğim Bir Karakterdir Kendisi.L Karakterinin Bir Dizisi Çekilse Şu Kanal D de Çıkan "Kanıt" Programı Gibi

Hiç Kaçırmadan Takip Ederim..

• walla keşke tv izlemeyi sevmem ama kesinlikkkle izlerim

Erkekler Ne Diyor 3

• Naruto ve Death Note izlediğim yegane iki anime oldu şimdiye kadar. Orijnal bir konusu vardı Death Note serisinin. Beğenmediğim tek şey Japon usulü fazla uzatmaların olmasıydı. Bunun dışında muhteşem.

1|0
    0|0
    • filmini sersini izledim şimdide mangasını satın alıp okucam inş. olağan üstü bişey ya keşke hiiç bitmese dediğim tek anime ^_^

• ben izlemedim bir süre daha izlemeyi planlamıyorum.. ama en çok merak ettiğim şey bu one piece ben ölmeden biter mi çok merak ediyorum sonunda ne olacak.. :///

1|0
    0|0
    • one piece onu hiç izlemedim gintama izliyorum :D

• 571. bölüm yayınlandı zaten yetişmen baya zaman alır.. gintamayıda benim kardeşim izliyor bende 8 bölüm izledim.. hasta la onlar :D

• :D doğru söze ne denir öyleler :D

• Biriniz oradan Depeche Mode - Strangelove plağını döndürsün

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Süper ötesi.Anime sevmeyenleri ilk onunla başlatıyorum.Yeni bir anime sever kazanmış oluyoruz :)

1|0
    0|0
  • sitede birileri önermişti aşırı boşluğuma denk gelmiş olacak ki 20.bölüme kadar gelmişim sonra izlemedim.

1|1
    0|0
  • oo beybi yess :D izlemem mi yaa mükemmeldi kesinlikle ama sonu biraz kötü bitti sonu dışında harika ama yani sonunda daha iyi bir şeyler beklerdim sadece :)

0|0
    0|0
    • sonu güzeldi nie beğenmedin

• yok ya koskoca kira yı ilkokul bebesi haklıyo ya o kötü L öldürseydi daha atarlı olrdu bence ne bilym kira ya yakıştıramadım o ölümü :D

• sadece near değil mello ve matt inde katkıları var ama L olsaydı gerçekten süper olurdu :(

Yükleniyor...