Ben ABD nin aya gittiğine inanmıyorum

Kendimce kanıtlarım var dı ama daha sonra internette benimle aynı fikirde olan başka bireyerde varmış ve daha fazla kanıt topladım sizin fikirleriniz nedir sizce gerçekten gittilermi

link

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• abd aya 7 8 defa gitti

ruslarda aya robotlu araçlar indirdi

şuanda marsa robotlu araçlar indiriliyor

marsada insanlı gitmek mümkün

masraflı olduğu için bir süre erteleniyor

0|0
    0|0
  • Geçmişte olmuş bitmiş bir şeye inansan ne olacak olmazsan ne olacak sanki adamlar marsa gidiyorlar

0|1
    0|1
  • Jigsaw abinin sevgili bebeğinin bölesi amerikan oyunlarına alet edilmesini kınıyorum

0|0
    0|0
  • Ciddi cevap veriyorum, peki aya yerleştirilen reflektörler, aynalar nasıl yerleştirildi?

0|0
    0|0
    • yerleştirildiğini nerden biliyorsun hem yerleştirseler bile bunu yapmak için insana gerek yok

• Nasıl bir ikilemdesin, çözemedim.

• nasıl yani

• gittiler bence. gitmeseler de bir Türk olarak gidebilecek ya da gitmese bile gittiğine tüm dünyayı inandırabilecek bir pozisyona gelene kadar ülkemiz, çok da umurumda değil. ister gitsinler ister gitmesinler, biz k.çımızın üzerine oturmamıza odaklansak fena olmaz

0|0
    0|0
    • o konuda sana katlııyorum da sen linkimi okundunmu

• ben vakti zamanında epey inceledim kaldı ki bu adamlar gittiklerinden beri bu geyik döner :) filmlere bile konu olmuştur yani yalnız değilsin, evet.

11 eylül ü ABD kendi yaptı diyenlerde var. varoğlu var. herkesin de kanıtı var

• Seni CIA götürecek hazırlıklı ol

1|0
    0|0
  • İnansan ne olacak inanmasan ne olacak,adamlar marsa gidiyor

0|0
    0|0
    • gitdceklerine dair bir kanıt yok ama sen linkimi okudunmu baştan sona kadar her duyduğuna inanma

• çok gördüm ben bunları,linkini gördüm.Daha iyilerinide gördüm.

• eğer bir şey anlamadıydan yorum yapmıyorum

Yükleniyor...